Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Išmokęs plaukti - tapsiu saugesnis!

Atgal

Išmokęs plaukti - tapsiu saugesnis!

Dauguma autistiškų vaikų negali lankyti plaukimo treniruočių kartu su bendromis vaikų grupėmis. Autistiškų vaikų plaukimo treniruotėms reikalingos spec. sąlygos: treneris turi mokyti atskirai vaikus po vieną-du, ne visą grupę, treniruotės metu vaiką lydi tėvai arba asistentai kurie užtikrina trenerio nurodymų vykdymą. Dėl šių aplinkybių plaukimo treniruotės yra ženkliai brangesnės ir tėvams tampa prabanga, o ne būtinybe.

Pasak neurologės L. Mikulėnaitės, autistiški vaikai labai mėgsta vandenį. Bėgdami pakeliui pamatę upę, ežerą ar jūrą tiesiog gali nerti į tą vandenį neįvertinę situacijos. Pavojus slypi tame, kad autistiški vaikai retai moka plaukti. „Tai yra didelė problema, nes nėra daug trenerių, kurie apsiima išmokyti tokius vaikus plaukti. Mokymo procesas sudėtingas, nes autistiški vaikai nesugeba priimti tiek daug informacijos, kaip įprastos raidos vaikai. Tačiau išmokti plaukti jie tikrai gali, tik svarbu tinkamai pasiruošti jų mokymui, skirti laiko ir pastangų“, – tikina L. Mikulėnaitė.

Prisidėkite prie projekto, suteikite galimybę dešimčiai autistiškų vaikų lankyti trenerio vedamas plaukimo treniruotes ir išmokti plaukti.

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis