Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Išgirskime moteris, kurioms reikia pagalbos

Atgal

Išgirskime moteris, kurioms reikia pagalbos

Kiekviena moteris patiria įvairių išgyvenimų. Toli gražu ne visi jie džiaugsmingi. Kartais būna dienų, kai žemė slysta iš po kojų, problemos atrodo neįveikiamos, jautiesi tokia vieniša, kad atrodo, jog tyla slegia labiau nei sunkiausias akmuo. Kartais užgriuvusios bėdos atrodo tokios sudėtingos, kad net negali pasiguosti artimiausiems draugams, nes bijai, kad nesupras ar tiesiog pasijuoks. Tokiomis akimirkomis savanorė, dirbanti pagalbos linijoje, gali tapti žmogumi, padėsiančiu nesuklupti sunkiu laikotarpiu, pasistengiančiu suprasti ir palaikyti ar tiesiog pabus kartu, kai to labiausiai reikia. Šio projekto tikslas – suteikti galimybę moterims padėti viena kitai išgyventi sunkiausius gyvenimo momentus.

2011 m. „Pagalbos moterims“ linija atsakė į 10 825 pagalbos skambučius ir 222 elektroninius laiškus. Laiškų sulaukiame ir iš užsienyje gyvenančių lietuvių.

Apie projektą. Projektas skirtas tyliai kenčiančioms ir nedrįstančioms keisti savo gyvenimo moterims. „Pagalbos moterims“ linijos tikslas – padėti moterims suprasti save, įveikti sunkumus ir pradėti keisti savo gyvenimą, tapti labiau pasitikinčiomis, galinčiomis pasirūpinti savimi ir savo vaikais. Kaip rodo psichologiniai tyrimai ir policijos suvestinės, žmonėms, išgyvenantiems krizes, savaitgaliai ir šventinės dienos būna ypač sunkios. Nuo spalio 1 d. „Pagalbos moterims“ linija ilgina savo darbo laiką – veiks ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais bei per šventes. Tai suteiks galimybę atsakyti į daugiau pagalbos skambučių.

Kam bus naudojama parama? Surinkta parama bus naudojama „Pagalbos moterims“ linijos paslaugoms viešinti, savanoriams pritraukti, savanorių mokymams ir kvalifikacijai kelti. Projektas skatins moteris ieškoti ir gauti pagalbos tada, kai to labiausiai reikia, prisidės prie smurto, savižudybių prevencijos, skatins savanorystę ir pilietiškumą.