Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Išgelbėkime 120 tonų maisto nepasiturintiesiems (2011.11-2012.09)

Atgal

Išgelbėkime 120 tonų maisto nepasiturintiesiems (2011.11-2012.09)

Šiuo metu didelė dalis maisto gamintojų vis dar sunaikina maistą, kurio nespėja ar nesugeba parduoti, nes neturi pakankamos informacijos, jog esama realių galimybių šį maistą atiduoti skurstantiems maitinti. Galime tikėtis, kad aktyviai dirbdamas su maisto gamintojais „Maisto bankas“ iš maisto gamintojų papildomai gali surinkti 120 tonų maisto per metus. Tai leis kas mėnesį skurdžiai gyvenančius žmones pamaitinti 25 000 kartų!

Apie projektą. Projekto „Išgelbėkime 120 tonų maisto nepasiturintiesiems" metu „Maisto bankas“ susitiks su stambiais Lietuvos maisto gamintojais, išsiaiškins dėl įvairių priežasčių neparduodamos maisto produkcijos perdavimo nepasiturintiesiems galimybes. Susitikimų metu bus pristatomas Lietuvoje efektyviai veikiantis „Maisto banko“ tinklas, apimantis 31 mieste veikiančias 175 socialines nepasiturinčiais besirūpinančias organizacijas. Projekto tikslas – susitarti, kad neparduotas tinkamas vartoti maistas keliautų ne į sąvartynus, o ant paramos prašančių žmonių stalo.

Planuojame, kad pasitelkęs jūsų paramą „Maisto bankas“ kiekvieną mėnesį iš maisto gamintojų surinks 10 tonų daržovių, vaisių, pieno ir mėsos produktų, duonos gaminių ir perduos juos nepasiturintiesiems maitinti. Toks papildomos paramos kiekis leis kas mėnesį 25 000 kartų pamaitinti skurdžiai gyvenančius žmones. Kas mėnesį nuo sunaikinimo išgelbėto tinkamo vartoti neparduodamo maisto vidutinė vertė sudarys 30 tūkst. litų.

Kam bus naudojama parama? Jūsų pagalbos reikia patalpų, kuriose tvarkoma parama, nuomai, paramos transportavimo ir administravimo sąnaudoms iš dalies padengti. Už dešimt „Maisto bankui“ paaukotų litų keturių asmenų nepasiturinti šeima galės būti maitinama 5 dienas!