Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Išgelbėk naujo žmogaus gyvybę padėdamas nėščiajai 2020

Atgal

Išgelbėk naujo žmogaus gyvybę padėdamas nėščiajai 2020

Per 7 – erius Krizinio nėštumo centro gyvavimo metus, pagalbą gavo virš 1700 asmenų, buvo suteiktos 9200 konsultacijos, žinome, jog gimė virš 300 kūdikių.

Moteris, sužinojusi, kad neplanuotai laukiasi, jausdama nesaugumą santykiuose su partneriu, negavusi artimųjų palaikymo bei patirdama aplinkos spaudimą bei baimę dėl ateities, skubotai pasirenka abortą kaip vienintelę išeitį iš savo situacijos. Po to jai tenka išgyventi trumpalaikes ir ilgalaikes nėštumo nutraukimo pasekmes, kurios neretai būna labai skaudžios. Tačiau abortas yra kraštutinė priemonė, kuri moterį žaloja ir nepadeda išspręsti problemos, dėl kurios ji priėmė tokį sprendimą. Tik nuoširdžiai padėdami nėščiai moteriai galime išgelbėti jos įsčiose augančio vaiko gyvybę.

Lietuvoje nėra suteikiama tinkama konsultacija ir tęstinė pagalba krizę dėl neplanuoto, nenorimo nėštumo išgyvenančioms moterims ir šeimoms. Joms tiesiog išrašomas siuntimas abortui.

Tik nuoširdžiai padėdami nėščiai moteriai galime išgelbėti jos įsčiose augančio vaiko gyvybę.

Projekto tikslas – suteikti konsultacinę pagalbą moterims patyriosioms nėštumo nutraukimą ir neplanuotą, nenorimą krizinį nėštumą išgyvenančioms moterims, kad jos galėtų būti išklausytos, suprastos sužinotų apie pagalbą nėštumo ir vaiko auginimo laikotarpiu, ir priimtų gerai informuotą, apsvarstytą sprendimą dėl savo ir įsčiose augančio vaiko ateities.