Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Išgelbėk naujo žmogaus gyvybę padėdamas nėščiajai 2019

Atgal

Išgelbėk naujo žmogaus gyvybę padėdamas nėščiajai 2019

Praėjusiais metais Lietuvoje teisės gyventi neteko daugiau nei 4300 vaikų dėl padaryto aborto.

Moteris, sužinojusi, kad neplanuotai laukiasi, jausdama nesaugumą santykiuose su partneriu, negavusi artimųjų palaikymo bei patirdama aplinkos spaudimą bei baimę dėl ateities, skubotai pasirenka abortą kaip vienintelę išeitį iš savo situacijos. Po to jai tenka išgyventi trumpalaikes ir ilgalaikes aborto pasekmes, kurios neretai būna labai skaudžios.

Lietuvoje nėra suteikiama tinkama konsultacija ir tęstinė pagalba krizę dėl neplanuoto, nenorimo nėštumo išgyvenančioms moterims ir šeimoms. Joms tiesiog išrašomas siuntimas abortui. Tačiau abortas yra kraštutinė priemonė, kuri moterį žaloja ir nepadeda išspręsti problemos, dėl kurios ji priėmė tokį sprendimą.

Tik nuoširdžiai padėdami nėščiai moteriai galime išgelbėti jos įsčiose augančio vaiko gyvybę.

Projekto tikslas – suteikti konsultacinę pagalbą neplanuotą, nenorimą, krizinį nėštumą išgyvenančioms moterims, kad jos galėtų būti išklausytos, suprastos sužinotų apie pagalbą nėštumo ir vaiko auginimo laikotarpiu, pamatytų alternatyvas abortui, ir priimtų gerai informuotą, apsvarstytą sprendimą dėl savo ir įsčiose augančio vaiko ateities.