Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Išgelbėk naujo žmogaus gyvybę padėdamas nėščiajai (2014.03-2015.11)

Atgal

Išgelbėk naujo žmogaus gyvybę padėdamas nėščiajai (2014.03-2015.11)

2013m. Lietuvoje teisės gyventi neteko daugiau nei 5353 vaikai. Viena iš šešių užsimezgusių gyvybių taip ir neišvydo pasaulio dėl padaryto aborto. Tai yra penkis kartus daugiau nei savižudybių ir septyniolika kartų daugiau nei aukų autoįvykiuose.

Moteris, sužinojusi, kad neplanuotai laukiasi, jausdama nesaugumą santykiuose su partneriu, negavusi artimųjų palaikymo bei patirdama aplinkos spaudimą bei baimę dėl ateities, skubotai pasirenka abortą kaip vienintelę išeitį iš savo situacijos. Po to jai tenka išgyventi trumpalaikes ir ilgalaikes aborto pasekmes, kurios neretai būna labai skaudžios.

Lietuvoje nėra suteikiama tinkama konsultacija ir tęstinė pagalba krizę dėl neplanuoto, nenorimo nėštumo išgyvenančioms moterims ir šeimoms. Joms tiesiog išrašomas siuntimas abortui. Tačiau abortas yra kraštutinė priemonė, kuri moterį žaloja ir nepadeda išspręsti problemos, dėl kurios ji priėmė tokį sprendimą.

Mums rūpi ir naujo žmogaus gyvybė, ir moters gerovė. Teikiame nemokamas specialistų konsultacijas, padedančias moterims priimti atsakingą ir informuotą sprendimą. Siūlome ir tęstinę kompleksinę pagalbą besilaukiančioms moterims, kurios dėl nelaukto nėštumo atsiduria sunkioje socialinėje, finansinėje ar psichologinėje padėtyje, padedame šioms motinoms ir pirmaisiais kūdikio auginimo metais. Vedame seminarus ir paskaitas jaunimui bei suaugusiems apie žmogaus gyvybės vystymąsi, jos vertę, aborto poveikį psichinei sveikatai, apie savęs pažinimą ir saugų bei atsakingą lytinį gyvenimą. Daugiau informacijos rasite čia.

Apie projektą. Projekto tikslas – suteikti konsultacinę pagalbą neplanuotą, nenorimą, krizinį nėštumą išgyvenančioms moterims, kad jos galėtų būti išklausytos, suprastos, sužinotų apie pagalbą nėštumo ir vaiko auginimo laikotarpiu, pamatytų alternatyvas abortui ir priimtų gerai informuotą, apsvarstytą sprendimą dėl savo ir įsčiose augančio vaiko ateities.

Jūsų parama bus skirta:
- Konsultacijoms nėščioms moterims, išgyvenančioms neplanuoto nėštumo krizę, teikti;
- Tęstinei socialinei, psichologinei, materialinei pagalbai nėščioms moterims užtikrinti;
- Finansinei pagalbai nėščioms moterims, kurios stokoja būtiniausių materialinių išteklių vaiko gimdymui ir auginimui, suteikti.

Tik nuoširdžiai padėdami nėščiai moteriai galime išgelbėti jos įsčiose augančio vaiko gyvybę.