Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Išgelbėk naujo žmogaus gyvybę padėdamas nėščiajai

Atgal

Išgelbėk naujo žmogaus gyvybę padėdamas nėščiajai

Moteris, sužinojusi, kad neplanuotai laukiasi, jausdama nesaugumą santykiuose su partneriu, negavusi artimųjų palaikymo bei patirdama aplinkos spaudimą bei baimę dėl ateities, skubotai pasirinka abortą kaip vienintelę išeitį iš savo situacijos. Po to jai gali tekti išgyventi trumpalaikes ar ilgalaikes aborto pasekmes, kurios neretai būna labai skaudžios. Tačiau abortas yra kraštutinė priemonė, kuri moterį žaloja ir nepadeda išspręsti problemos, dėl kurios ji priėmė tokį sprendimą. Tik nuoširdžiai padėdami nėščiai moteriai galime išgelbėti jos įsčiose augančio vaiko gyvybę ir moters gerovę.

Projekto tikslas – suteikti konsultacinę pagalbą neplanuotą, nenorimą, krizinį nėštumą išgyvenančioms moterims, kad jos galėtų būti išklausytos, suprastos sužinotų apie pagalbą nėštumo ir vaiko auginimo laikotarpiu, pamatytų alternatyvas abortui, ir priimtų gerai informuotą, apsvarstytą sprendimą dėl savo ir įsčiose augančio vaiko ateities. Pagalbą centre gauna ir moterys, sunkiai išgyvenančios persileidimą, naujagimio netektį, kenčiančios po nėštumo nutraukimo bei išgyvenančios pogimdyminę depresiją.

Per 8-erius organizacijos darbo metus gimė 415 kūdikių moterims, kurioms laiku buvo suteikta kompleksinė pagalba. Pagalbą gavo virš 2227 moterų, iš viso suteikta apie 11900 nemokamų konsultacijų. Pravedėme 24 savipagalbos grupes moterims po persileidimo, aborto bei išgyvenančioms krizinį nėštumą.

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis