Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Investuok į vaikų pažadus Lietuvai!

Atgal

Investuok į vaikų pažadus Lietuvai!

Paulina auga be mamos, mergaitė drauge su keturiais broliais ir seserimis šiandien glaudžiasi pas močiutę, dažnai negali sau leisti turėti įprastų dalykų, todėl mergaitei reikia mūsų pagalbos, kad ji užaugtų gebėdama savimi pasirūpinti ir siekti savo svajonių.

Likimas vaikystėje mergaitės nelepino, tačiau užsispyrusi 12-metė tvirtai žino: užaugusi ji taps bėgimo čempione ir garsins savo šalį. Toks yra jos pažadas Lietuvai.

Per šias Kalėdas kviečiame investuoti į Paulinos ir kitų vaikų pažadus Lietuvai – investuoti į šviesesnę mūsų visų ateitį.

Padėkime vaikams užaugti laimingiems. Svarbu ne tik užtikrinti, kad jie būtų pavalgę ir aprengti – svarbu, kad užaugę jie taptų pilnavertėmis asmenybėmis.

Dideles traumas išgyvenę vaikai bijo svajoti, vengia planuoti savo ateitį, kelti ambicingus tikslus. Užaugę jie nesijaučia pilnaverčiai, todėl neretai patiria daugybę sunkumų, kurdami savarankišką gyvenimą.

Mes norime tai pakeisti, bet mums reikia jūsų pagalbos. „SOS vaikų kaime“ su mažaisiais dirba psichologai, logopedai, terapeutai, kiti specialistai. Tai - ilgalaikis, kasdienis darbas su vaikais ir sunkumus patiriančiomis šeimomis, kurioms teikiama edukacinė, psichologinė, medicininė pagalba. Taip pat pagalba maistu, daiktais.

Investuokime į juos kartu!

„SOS vaikų kaimai“ rūpinasi 300 šeimų ir 802 vaikų visoje Lietuvoje.