Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Įkurkime dirbtuves jaunuoliams su neGalia

Atgal

Įkurkime dirbtuves jaunuoliams su neGalia

Jausmas, kad esi naudingas ir Tavo darbai kuria vertę yra svarbus kiekvienam. Kauno rajone veikiančiame dienos centre AKVILA siekiame padėti jaunimui su intelekto negalia kuo geriau realizuoti savo potencialą bei teikiame kompleksines socialines paslaugas sutrikusio intelekto asmenims, jų šeimų nariams, globėjams ir rūpintojams.

Akvila, socialinės terapijos namai, įsikūrę nuosavame name, kuriame kartu dirbame ne tik rankdarbių, maisto gaminimo, namų tvarkymo dirbtuvėse, bet turime prižiūrėti ir lauko aplinką. Galimybė dirbti sodo ir kiemo priežiūros darbus padėtų mūsų namiškiams lavinti naujus įgūdžius ir savo darbu jie galėtų kurti realią vertę, matyti ir džiaugtis savo darbo rezultatais. Šie įgūdžiai yra pritaikomi buityje, darbinėje veikloje.

Šiuo projektu siekiame įsigyti sodo ir kiemo priežiūros įrankius ir įrangą – žoliapjovę, malkų skaldymo įrenginį (pritaikytą neįgaliesiems), šakų smulkintuvą, kitą smulkesnę įrangą. Planuojame pastatyti ir įrengti šiems darbams reikalingą ūkinį statinį. Įgyvendinus šį projektą, lauko dirbtuvėse vienu metu galės dirbti 4-5 žmonės su intelekto negalia. Žmonių su intelekto negalia pasirengimas darbui, darbinių įgūdžių formavimas sukuria jiems galimybes ateityje dirbti ir atviroje darbo rinkoje.

Kaip mums sekasi ir ką jau esame nuveikę galite rasti:www.akvila.lt bei Facebook paskyroje Akvila.