Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Gyvybės vagonėliai – paskutinė pasmerktų gyvūnėlių viltis (2011.01-2013.03)

Atgal

Gyvybės vagonėliai – paskutinė pasmerktų gyvūnėlių viltis (2011.01-2013.03)

Ar matėte, kaip atrodo išduoto ir mirti palikto gyvūno akys? Tose akyse atsispindi begalinis siaubas, skausmas, neviltis, nežinios baimė ir mirties nuojauta. Kasdien į benamių gyvūnų sanitarijos tarnybą atvežami iš gatvių sugaudyti arba iš namų atvedami ar atnešami augintiniai. Išduoti ir sunaikinimui palikti jauni, sveiki gyvūnai gali tik žiūrėti, tačiau tame žvilgsnyje sustingsta vienintelis klausimas – už ką? Tie, kurie išdavė ir pasmerkė, vengia žiūrėti į pasmerktųjų savo buvusių augintinių akis. Dažniausiai jie bėga. Tačiau tikime, kad nekaltas pasmerktojo žvilgsnis jų jau niekada nebepaliks...

Apie projektą: Matydami tragišką gyvūnų likimą Vilniaus benamių gyvūnų sanitarijos tarnyboje, mes įgyvendiname gyvūnų „gyvybės vagonėlių“ projektą, kuriuo siekiame ne tik pratęsti naujų šeimininkų paieškos galimybę buvusiems pasmerktiems mirčiai keturkojams, bet ir šviesti bei auklėti visuomenę, kurti pagarbos gyvūnams ir mus supančiai aplinkai tradicijas. Gyvybės vagonėliuose laikinai glaudžiasi beglobiai gyvūnėliai, kol jiems surandami nauji namai. Tikime, kad įmanoma humaniškai, ne tik eutanazuojant, sumažinti besiplečiančią benamių gyvūnų populiaciją, todėl 2011 metais sterilizavome 170 benamių katyčių ir taip jas išgelbėjome nuo mirties sanitarinėje tarnyboje.

Per aukok.lt surinkta parama bus naudojama tik gyvūnų veterinarinėms reikmėms bei maitinimui. Iš viso planuojama išgydyti, sterilizuoti/kastruoti, paskiepyti ir surasti namus apie 300 gyvūnų, kurie patekę į sanitarijos tarnybą dažnai sunkiai suserga. Jūsų paaukoti 5 litai leis savaitę maitinti mažą šuniuką, 80 litų – sterilizuoti suaugusią katę, 100 litų – išgydyti sergantį gyvūną.