Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Gyvybės vagonėliai – paskutinė pasmerktų beglobių viltis (2010.04-10)

Atgal

Gyvybės vagonėliai – paskutinė pasmerktų beglobių viltis (2010.04-10)

122 tonos beglobių gyvūnų. Tiek jų buvo sunaikinta praeitais metais. Iš viso nuo 2005 m. – 604 tonos šunelių ir katinėlių. Gyvūnų atžvilgiu Lietuvoje žiauriai elgiasi ne tik pavieniai asmenys. Visuomenė nežino, o daugeliu atveju ir nenori žinoti, kad valstybiniuose vadinamuose gyvūnų globos namuose daugumai beglobių informacijos viešinimo būdu net nesuteikiama galimybė būti padovanotiems ar grąžintiems savo šeimininkams.

Apie organizaciją: Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyrius yra savanoriška, nepelno siekianti organizacija, savo veiklą vykdanti tik iš žmonių ir organizacijų paaukotų lėšų bei 2 proc. GPM paramos. Savo veiklą pradėjome dar visai neseniai – nuo 2009 m. lapkričio mėn., tačiau jau išgelbėjome ir padovanojome daugiau nei 100 gyvūnų, o gyvūnų likimo istorijų viešinimo dėka Vilniaus valstybiniuose gyvūnų globos namuose numarintų gyvūnų skaičius sumažėjo tris kartus!

Apie projektą: LGGD Vilniaus skyrius deda visas pastangas, kad visų be išimties gyvūnų naikinimo mechanizmas būtų sustabdytas. Manome, kad sveikų, draugiškų, meilių katinėlių ir šunelių masiškas naikinimas ir visiškas abejingumas jų likimui tik skatina žiaurų elgesį su gyvūnais, savininkų atsikratymą savo augintiniais. Matydami tragišką gyvūnų likimą Vilniaus gyvūnų globos namuose, mes įgyvendiname gyvūnų „gyvybės vagonėlių“ projektą, kuriuo siekiame ne tik pratęsti naujų šeimininkų paieškos galimybę perimtiems iš Vilniaus gyvūnų globos namų, buvusiems pasmerktiems mirčiai keturkojams, bet ir šviesti bei auklėti visuomenę siekiant kurti pagarbos gyvūnams ir mus supančiai aplinkai tradicijas.

Šis projektas padės įgyvendinti mūsų siekiamus tikslus:
1) teikti gyvūnui visapusišką pagalbą: gydymą, maitinimą, priežiūrą, globą;
2) propaguoti visuomenės humaniško elgesio su gyvūnais švietimą;
3) padėti valstybinėms institucijoms spręsti beglobių gyvūnų problemas;
4) dovanoti tik sterilizuotus gyvūnus;
5) atsakingai ieškoti išgelbėtiems gyvūnams naujų šeimininkų, gelbėjimo istorijas ir gyvūnų likimus viešinti organizacijos interneto svetainėje www.beglobis.lt.

Gyvybės vagonėliai pastatyti UAB „Grinda“ Vilniaus gyvūnų globos namų teritorijoje. Kad ir kokie bebūtų kol kas vargani naujieji laikini namai, džiugu, kad išgelbėtų gyvūnų akyse dega vilties ir meilės žmogui ugnelės, kurios pakeitė tose akyse gyvenusį liūdesį, skausmą ir nežinios šešėlį. Surinktos paramos lėšos taip pat skiritos benamių gyvūnų skaičiaus mažinimui. Manome, kad nehumaniška ir žiauru be saiko veisti savo augintinius, o po to jais įvairiais būdais atsikratyti: išmesti į gatvę, pasmerkiant tapti potencialiomis sadistų aukomis arba atsikratyti jais priduodant kaip šiukšles į įmones, kurios užsiima gyvūnų naikinimu.


Gyvybės vagonėlis šalia valstybinių globos namų, PRIEŠ: šuniukas Kudlius „Grindoje“, PO: neatpažįstamai pasikeitęs Kudlius.