Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Gyvenu oriai

Atgal

Gyvenu oriai

Oriam asmens gyvenimui reikia tiek fizinės aplinkos, tiek savirealizacijos, savarankiškumo, laisvės spręsti ir veikti. Vilniaus Arkos bendruomenės žmonėms su negalia trūksta:

-terapinių veiklų, pvz.: muzikos terapijos individualūs užsiėmimai, meno terapijos grupiniai užsiėmimai;

-tikslingų jų poreikius atliepiančių laisvalaikio veiklų, pvz.: žirgyno, baseino lankymas, operos koncertai, krepšinio varžybų stebėjimas arenoje ir pan.

Taipogi, reikėtų pagerinti fizinę jų gyvenimo aplinką – įrengti terasą prie namų, lauko sūpuokles, pavėsinę, kepsnines ir pan.

Projekto tikslas - siekiama užtikrinti suaugusiems asmenims su intelekto negalia orų asmeninį gyvenimą.

Projekto veiklos orientuotos į orų asmens gyvenimo kūrimą. Jis skirtas individualiam savarankiškam laisvai pasirinktam dalyvavimui visuomenės gyvenime. To labai trūksta asmenų su intelekto negalia bendruomenėje. Žmonės labiau veikia grupėmis – dalyvauja mugėse, lanko muziejų su savo dienos centru, vyksta į ekskursiją su neįgaliųjų kolektyvu. O individualaus veikimo bei galimybės pasirinkti konkrečiai asmeninius poreikius atliepiančią veiklą labai trūksta.

Tikime, kad visuomenė stipri ir sveika, kiek kiekvienas narys gali gyventi pilnavertišką gyvenimą. Pritaikykime tai žmonėms su intelekto negalia. Ir padėkime jiems gyventi taip, kaip rašome Jungtinių tautų Neįgaliųjų teisių konvencijoje.

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis