Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Globokime vaikus padėdami šeimai

Atgal

Globokime vaikus padėdami šeimai

Motinos Teresės šeimų namuose teikiame kompleksinę pagalbą šeimoms, neįgaliesiems, vaikams ir jaunuoliams, patiriantiems sunkumus, įvairias gyvenimo krizes. Siekiame užtikrinti tokią aplinką, kuri leistų moterims, patiriančioms krizinę motinystę, deramai ir oriai gyventi, o kartu ir užtikrintų tinkamą kūdikių bei vaikų raidą.

Projektas, kurio metu teikiamos socialinės kompleksinės paslaugos krizinės motinystės atvejais, yra tęstinės, jį vykdome nuo 2014 metų. Buvome vienintelė įstaiga visame Šiaulių regione, teikianti apgyvendinimo ir priežiūros paslaugas, padedant šeimoms. Šiuo projektu siekiame visokeriopai padėti mamoms išgyventi krizę ir ugdyti jų gebėjimus pasirūpinti savimi vaikais bei integruotis į visuomenę, teikdami laikino apgyvendinimo ir priežiūros, socialinio darbuotojo, socialinio darbuotojo padėjėjo, psichologo, ir kitas paslaugas. Taip pat ugdome jų atsakingą tėvystę, teikiame edukacines paslaugas, mokome juos įgyti buities bei darbinių įgūdžių, be to skatiname mamų ir vaikų meninę raišką (organizuojami būreliai).

Šeimų namuose įsteigtas vaikų dienos centras „Aš ir draugai“ padedama mamoms kaip prižiūrėti, ugdyti, žaisti su vaiku. Šeimų namuose gyvenančios mamos, esančios krizėse, neretai yra pačios augusios vaikų namuose, taip pat turi negalią (dažniausia intelekto sutrikimus), priklauso socialinės rizikos grupei bei gauna mažas pajamas. Šiuo metu Šeimų namuose yra įrengta 13 kambarių, skirtų motinų su vaikais apgyvendinimu. Jūsų geranoriška pagalba reikalinga ir labai svarbi išsaugant gyvybę, žmogišką orumą ir padedant ugdyti tėvų atsakomybę visuomenėje.

Jūsų geranoriška pagalba reikalinga ir labai svarbi išsaugant gyvybę, žmogišką orumą ir padedant ugdyti tėvų atsakomybę visuomenėje.

Apie tai, kaip mums sekasi ir ką mes jau esame nuveikę, galite paskaityti www.seimunamai.lt bei Facebook paskyroje.

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis