Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Gilvyčių globos namai "Nauja pradžia"

Atgal

Gilvyčių globos namai "Nauja pradžia"

Po 10 metų praktikos įgyvendinant tarptautinius ir nacionalinius projektus, VšĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras pradeda naują - iki šiol didžiausią savo kada nors įgyvendintą projektą, apjungiantį visą iki šiol sukauptą patirtį ir įgyvendintas programas - žengiame pirmuosius žingsnius atidaryti globos centrą Šiaulių rajone!

„Nauja pradžia" - projektas savo pavadinimu puikiai atspindintis tai, kuo šiuo metu gyvename ir kuo, tikimės, gyvens mūsų būsimieji namiškiai. Mes sukursime aplinką, kurioje kiekvienas asmuo, nepriklausomai nuo savo socialinės padėties ar sveikatos būklės, jaustųsi saugus ir priimtas. Globos namuose galės gyventi 40 asmenų - tad teiksime kokybiškas ir individualizuotas paslaugas, atsižvelgiant į kiekvieno asmens poreikius.

Visada svajojome būti daugiau nei "tik" globos namai. Siekiame, kad bendruomenėje būtų teikiamos socialinės globos ir apgyvendinimo, sveikatos priežiūros, slaugos, profesinės reabilitacijos ir integracijos, psichosocialinės paslaugos. Ypač dažnai sutinkame žmones, kurie motyvuoti dirbti, bet neturi kvalifikacijos, todėl pasiūlysime Jums galimybę kvalifikaciją įgyti darbo vietoje. Gilvyčiai – nedidelė bendruomenė nutolusioje gyvenvietėje, todėl mes pasiruošę papildyti bendruomenės socialinį gyvenimą. Ką reiškia darbo vietų kūrimas mažuose miesteliuose turbūt gali pasakyti tik patys gyventojai, bet tikime, kad tai padės išlaikyti miestelio dvasią ir paskatins žmones likti gyventi užmiestyje.

•Įsikūrėme dar 2010m.

•Šiuo metu organizacijoje dirba 23 specialistai.

•Paslaugas teikiame visoje Šiaulių apskrityje, mokymus – visai Lietuvai, o projektai – su partneriais iš įvairių šalių.

•Nuolat stebime pokyčius aplink ir greitai atsakome į visuomenės poreikius, kurdami įrankius, padedančius spręsti socialines problemas.

•Naudojame naujas technologijas ir inovacijas, kurios leidžia efektyviau ir veiksmingiau teikti paslaugas.

•Teikdami paslaugas, rūpinamės socialiniu ir aplinkos tvarumu bendruomenėje.

•Mūsų vidinė kultūra ir vertybės, atspindinti mūsų pagrindinį tikslą – gerinti socialinę gerovę ir bendruomenių gyvenimo sąlygas.

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis