Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Futbolo festivalis Lietuvos vaikams (2010.03-10)

Atgal

Futbolo festivalis Lietuvos vaikams (2010.03-10)

Jūsų skirta parama padėjo mažiesiems Lietuvos futbolininkams patirti labai daug gerų emocijų Futbolo festivalio metu.

Per paskutinius 6 metus užsiimančių futbolu vaikų skaičius padidėjo net 15 kartų. Miestuose ir rajonuose šalia mokyklų LFF įrengė per 40 mažųjų universalių dirbtinės dangos aikštelių, kuriose vaikai gali žaisti, turiningai leisdami savo laisvalaikį ir stiprindami sveikatą.

Apie projektą: Lietuvoje šiuo metu yra apie 100 mažųjų universalių dirbtinės dangos aikštelių. LFF, siekdama kuo geriau jas išnaudoti, ir kad kuo didesnė visuomenės dalis apie jas sužinotų, 2008 m. pradėjo naują projektą – „Futbolo festivalis. Tik geros emocijos”. Tai gerų emocijų užtaisas ir smagus laiko praleidimas, kur laimi visi! Tai futbolo festivalis, kuriame apdovanojami visi. Čia žaidžiamas ne tik futbolas, bet vyksta renginiai ir „aplink futbolą“. Žaidžiama 3 prieš 3 arba 4 prieš 4. Festivalis skirtas vaikams nuo 7 iki 10 metų.

Futbolo festivaliu siekiama:
• paskatinti kuo daugiau vaikų sportuoti;
• supažindinti juos ir mokytojus su mieste esančia futbolo infrastruktūra;
• skatinti bendrauti ir bendradarbiauti kaimynines bendruomenes;
• parodyti, kad mažosiose dirbtinės dangos aikštelėse galima sportuoti ir prastu oru;
• suteikti vaikams galimybę turiningai praleisti laisvalaikį.

2010 metais Futbolo festivalis surengtas 19 Lietuvos miestų ir miestelių, kuriuose yra įrengtos mažosios universalios dirbtinės dangos aikštelės. Iš viso dalyvavo apie 2 000 7-10 m. amžiaus vaikų. Per aukok.lt surinkta parama panaudota nupirkti sportines aprangas vietos organizatoriams.

Čia visi skirtingi – visi lygūs!