Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Dvylika plakančių širdžių

Atgal

Dvylika plakančių širdžių

Šiuo metu fondas „Rūpestinga širdelė“ fondas globoja net 14 mažamečių vaikučių iš visos Lietuvos, kuriems dėl sunkios sveikatos būklės yra reikalinga gastrostoma ir enterinis maitinimas. Mišiniams, kuriais yra maitinami gastrostomą turintys vaikai, kompensaciją gali gauti tik ligoninėse gulintys ligoniukai, tačiau grįžus namo specialius maisto mišinius bei sistemas tėvai turi pirkti savo lėšomis. Apytiksliai viena šeima tokiems maisto mišiniams ir reikalingoms specialioms sistemos išleidžia kiek daugiau nei 500-600 eur per mėnesį, kas per mietus siekia kiek daugiau nei 6 000 eur.

Mūsų tikslas yra surinkti reikiamą pinigų sumą (apie 100 000 eur), kuri bus skirta aprūpinti visas šeimas specialiais mišiniais vienerių metų laikotarpiui!

Visi šie vaikai greta turi ir kitas sunkias diagnozes, kurias būtų galima sušvelninti lankantis pas specialistus. Tačiau dėl finansinio nepritekliaus, tėvai vaikams to leisti, taip dažnai kaip reikėtų, negali.

Finansinės naštos perėmimas nuo šeimos pečių, atvertų jiems naujas galimybes – leisti vaiką lankytis pas specialistus: kineziterapeutus, ergoterapeutus, logoterapeutus ir kt.

Jūsų suteikta parama gali išgelbėti vaiko gyvybę!

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis