Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Dvylika plakančių širdžių

Atgal

Dvylika plakančių širdžių

Šiuo metu fondas „Rūpestinga širdelė“ fondas globoja net 16 mažamečių vaikučių iš visos Lietuvos, kuriems dėl sunkios sveikatos būklės neturi ryjimo reflekso, t.y. vaikai patys nevalgo. Jiems reikalinga gastrostoma ir enterinis maitinimas. Tai specialus chirurginis maitinimo būdas, kuomet į pilvuką yra integruotas vamzdelis - gastrostoma, per kurį vaikai yra maitinami specialiu mišiniu. Kompensaciją už mišinius gali gauti tik ligoninėse gulintys ligoniukai, grįžus namo specialius maisto mišinius bei sistemas tėvai turi pirkti savo lėšomis. Apytiksliai viena šeima tokiems maisto mišiniams ir reikalingoms specialioms sistemoms išleidžia kiek daugiau nei 500-600 Eur/mėn. Per metus tokios išlaidos siekia virš 6 000 Eur.

Mūsų tikslas yra surinkti reikiamą pinigų sumą (apie 100 000 eur), kuri bus skirta aprūpinti visas šeimas specialiais mišiniais vienerių metų laikotarpiui!

Visi šie vaikai greta turi ir kitas sunkias diagnozes, kurias būtų galima sušvelninti lankantis pas specialistus. Tačiau dėl finansinio nepritekliaus, tėvai to leisti negali.

Finansinės naštos perėmimas nuo šeimos pečių, atvertų jiems naujas galimybes – leisti vaiką lankytis pas specialistus: kineziterapeutus, ergoterapeutus, logoterapeutus ir kt.

Jūsų suteikta parama gali išgelbėti vaiko gyvybę!

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis