Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą
Paremk mus

Du tūkstančiai šiltų apsilankymų pas vienišus senelius

Atgal

Du tūkstančiai šiltų apsilankymų pas vienišus senelius

84 metų Veronika, gyvenanti Vilniuje, Fabijoniškėse, kasdien sėdi ir žiūri pro daugiabučio langą. Prabėga valanda, dvi, keturios, o ji vis dar sėdi. Atrodo lyg kažko lauktų. Šiandien niekas jos neaplankys. Neaplankys ir rytoj. O gal ir visą mėnesį...

Vienišumo problema yra tapusi masiniu reiškiniu. Vyresnių kaip 65 metų amžiaus žmonių Lietuvoje yra daugiau kaip pusė milijono ir kasmet vis daugėja. Kas trečias tokio amžiaus žmogus gyvena vienas. Kai kurie seneliai neišeina iš namų ištisus metus.

Jūs galite tai pakeisti. Padėkite mums lankyti Veroniką ir kitus senelius, paremkite „Šiltų apsilankymų“ programą.

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus programa „Šilti apsilankymai“ jau antrus metus padeda spręsti vyresnio amžiaus žmonių vienišumo problemą Lietuvoje. Motyvuoti ir paruošti savanoriai reguliariai lanko vienišus vyresnio amžiaus žmones jų namuose ir teikia kokybišką psichosocialinę pagalbą: nuoširdžiai rūpinasi lankomų žmonių savijauta, padeda seneliams užsiimti veiklomis, kurių jie vieni daryti jau nebegali. Kai įmanoma, skatina senelius peržengti namų slenkstį, dalijasi vertinga informacija, skatina įgyti naudingų įgūdžių, palengvinančių kasdienybę.

Savanoriai kartu su seneliais vaikšto lauke, padeda apsipirkti, aplanko gydytoją ar seniai matytą draugą, kartu sodina augalus, garsiai skaito knygas, žiūri nuotraukų albumus, gamina rankdarbius, užsiima kita senelių mėgstama veikla.

Aukok.lt projektas yra svarbi „Šiltų apsilankymų“ programos dalis, kurio pagrindinis tikslas: 2000 šiltų apsilankymų pas vienišus senelius.

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis