Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą
Skirk 1,2%
Verslui

Du tūkstančiai šiltų apsilankymų pas vienišus senelius

Atgal

Du tūkstančiai šiltų apsilankymų pas vienišus senelius

87 metų močiutė Stanislava pasakoja:

Mano vyras mirė prieš daug metų, sūnų palaidojau prieš trejus, anūkas įsikūręs Anglijoje, todėl jau seniai jo nemačiau. Esu vieniša, iš namų išeiti negaliu, todėl bijojau, kad jaunai savanorei su manimi bus nuobodu. Kad vieną kartą ateis ir daugiau nebegrįš...

Vienišumo problema yra tapusi masiniu reiškiniu. Vyresnių kaip 65 metų amžiaus žmonių Lietuvoje yra daugiau kaip pusė milijono ir kasmet vis daugėja. Kas trečias tokio amžiaus žmogus gyvena vienas. Kai kurie seneliai neišeina iš namų ištisus metus.

Ponia Stanislava viena iš šimtų tūkstančių vienišų senelių, nebegalinčių pasirūpinti savimi. Jūs galite tai pakeisti. Padėkite mums lankyti Stanislavą ir kitus senelius, paremkite „Šiltų apsilankymų“ programą.

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus programa „Šilti apsilankymai“ jau antrus metus padeda spręsti vyresnio amžiaus žmonių vienišumo problemą Lietuvoje.
VERTĖ SENELIUI: 100 valandų tinkamai paruošto ir motyvuoto savanorio nuoširdaus dėmesio, rūpesčio ir kokybiško emocinio palaikymo ištisus metus.

Savanoriai kartu su seneliais vaikšto lauke, padeda apsipirkti, aplanko gydytoją ar seniai matytą draugą, kartu sodina augalus, garsiai skaito knygas, žiūri nuotraukų albumus, gamina rankdarbius, užsiima kita senelių mėgstama veikla.

Aukok.lt projektas yra svarbi „Šiltų apsilankymų“ programos dalis, kurio pagrindinis tikslas: 2000 šiltų apsilankymų pas vienišus senelius.

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis