Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Draugystė veža

Atgal

Draugystė veža

Kovo pradžioje kartu su pavasariu į Lietuvą žengia naujas socialinis projektas „Draugystė veža“, tikintis, kad draugystė gali išpildyti visas svajones. Šia idėja siekiama laužyti nusistovėjusį supratimą, kad žmogus su negalia yra kitoks nei mes visi. Tikime, kad žmogus su negalia yra lygiavertis mūsų bendruomenės narys, turintis savo siekių ir svajonių, kurios gali išsipildyti.

Baltijos ugdymo centro tikslai yra visuomenės požiūrio į negalią keitimas, vaikų, turinčių specialiųjų poreikių, integracija į visuomenę. Taip pat siekiama sukurti galimybes vaikams, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių, mokytis bendrojo lavinimo klasėse.

Apie projektą. Dalyvauti kartu projekte bus kviečiami negalią turintys bei jos neturintys žmonės. Projekto pabaigoje net penkios mišrių dalyvių poros bus apdovanotos nepamirštama kelione į Stokholmą bei ten vyksiantį Eurovizijos dainų konkursą.

„Šiuo projektu norime paskatinti žmonių bendrumą bei mažinti socialinę atskirtį tarp žmonių, turinčių negalią ir jos neturinčių. Tikrais gražių draugysčių pavyzdžiais sieksime parodyti, kad galime vienas iš kito mokytis ir vienas kitą papildyti“, — sako projekto iniciatorius, „Baltijos Ugdymo Centro“ vadovas Justas Džiugelis.

Nepaisant fizinių skirtumų, visi žmonės turi teisę svajoti, kurti, būti pilnaverčiais visuomenės nariais. Kiekvienas turime gabumų tam tikroje srityje ir tai visai nepriklauso nuo mūsų fizinių galimybių.

Surinkta parama bus skirta projekto dalyvių kelionės išlaidoms padengti. Iš viso projektui įgyvendinti reikia 24 tūkst. eurų.