Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Drauge, kad sunkumai taptų lengvesni

Atgal

Drauge, kad sunkumai taptų lengvesni

Kokybiškai atlikti užduotis darbe, palaikyti tvarką namuose, pasirūpinti vaikais ir jų poreikiais, skirti laiko sutuoktiniui – tai tik keli dalykai iš sąrašo, kuriuos kasdien reikia padaryti mamai. Mama visuomet yra dėl kitų, tačiau kai jai pačiai būna sunku ar vieniša, ji ne visada turi su kuo pasikalbėti.

Programos „Drauge“ savanoriai teikia emocinę paramą tokioms mamoms ir padeda joms išgyventi sudėtingą etapą. Reguliarūs susitikimai, pokalbiai ir įvairios veiklos su kitu žmogumi leidžia išbūti su savo jausmais, ieškoti sprendimų ar tiesiog skirti laiko sau. Šiuo metu beveik 60 mamų yra užmezgusios draugystes su savanorėmis ir ne viena jau spėjo įsitikinti, kaip svarbu nepamiršti ir savo poreikių. Programoje dalyvaujančios mamos pradėjo labiau pasitikėti savimi, atrado naujų pomėgių, įgavo socialinių įgūdžių, išsprendė kilusius gyvenimo iššūkius.

„Labai didelė dovana yra turėti žmogų, kuris šiuo metu yra stipresnis už tave, ir kuris gali tau padėti. Nė vienas iš mūsų nėra stiprus, kad įveiktų gyvenimą pats vienas. Ir nė vienas iš mūsų nėra silpnas, kad pasiduotų tame gyvenime“, – sako programos dalyvė Rosita (vardas pakeistas).

Padovanok mamai draugystę, palaikymą ir galimybę sulaukti pagalbos sunkiu laikotarpiu. Tavo parama labai svarbi ir reikalinga, nes padėdamas mamai padėsi ir jos vaikams, šeimai ir visai mūsų visuomenei.

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis