Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Dovanokime šypsenas vienišiems senjorams

Atgal

Dovanokime šypsenas vienišiems senjorams

100 šypsenų daugiau– tai socialinis projektas nuo 2007 m. įgyvendinamas Vilniaus Rotaract klubo ir skirtas vienai iš jautriausių socialinių grupių – vienišiems, skurdžiai gyvenantiems senelias Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje.

Projekto tikslas – paremti vienišus, skurdžiai gyvenančius senelius bei praskaidrinti jų kasdienybę (paremti maistu, higienos priemonėmis, naujais drabužiais, įvairiais kasdienybėje reikalingais daiktais, buitine technika bei skirti laiko, pabūti ir pabendrauti) ir bent iš dalies mažinti socialinę atskirtį bei padėti oriai senti.

Bendradarbiaujant su Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų socialinės paramos centrais, kiekvienais metais yra atrenkami 100 vienišų senelių, kurių svajonės yra viešinamos socialinėje erdvėje ir ieškoma geranorių žmonių arba įmonių, padedančių šias svajones įgyvendinti. Iki Kūčių Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos Rotaract klubų nariai surenka atsiliepusiųjų paramą ir pristato laukiantiems senoliams. Kūčių išvakarėse atsiranda 100 naujai sužibusių šypsenų.