Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Dovanokime mažiesiems širdukams masažinę lovą (2012.05-08)

Atgal

Dovanokime mažiesiems širdukams masažinę lovą (2012.05-08)

Kasmet Lietuvoje gimsta apie 300 vaikučių su sergančiomis širdelėmis. Mažiesiems ligoniukams tenka patirti sudėtingas širdies korekcijos operacijas pirmosiomis gyvenimo dienomis ir pakartotines operacijas kūdikystėje bei ankstyvoje vaikystėje. Po tokių ištvermės reikalaujančių išbandymų mažosioms širdelėms reikia pailsėti, atsigauti panašioje į namus aplinkoje, bet prižiūrint gydytojams. Kviečiame visus geros valios žmones prisidėti prie mažųjų širdelių reabilitacijos.

Apie projektą. Po sudėtingų širdies operacijų Santariškių klinikų Širdies chirurgijos centre ligoniukai siunčiami į „Saulutės“ sanatoriją Druskininkuose. Tai vienintelė sanatorija, kurioje vykdoma reabilitacija mažiesiems širdukams, todėl ypač svarbu joje įrengti specializuotą palatą su šalia esančia patalpa mankštelėms ir masažams.

Parama bus skiriama nupirkti masažinę lovą, kurioje bus atliekamos kineziterapinės procedūros ir masažiukai, leisiantys mažiesiems širdukams atsigauti po išbandymų ir kuo greičiau grįžti namo džiaugtis nerūpestinga vaikyste.