Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Dovana mažiesiems ligoniukams

Atgal

Dovana mažiesiems ligoniukams

Labdaros ir paramos fondas „Rūpestinga širdelė“ vykdo projektą „12 plakančių širdžių“, prie kurio prisijungė naujų pacientų. Jūsų suteiktos paramos dėka galima sklandžiai vykdyti projektą ir globojamiems vaikams tiekti gyvybiškai svarbius maisto mišinukus!

Šiuo metu fondas globoja net 16 mažamečių vaikučių iš visos Lietuvos, kuriems dėl sunkios sveikatos būklės yra reikalinga gastrostoma ir enterinis maitinimas. Mišiniams, kuriais yra maitinami gastrostomą turintys vaikai, kompensaciją gali gauti tik ligoninėse gulintys ligoniukai, tačiau grįžus namo specialius maisto mišinius bei sistemas tėveliai turi pirkti savo lėšomis. Apytiksliai viena šeima tokiems maisto mišiniams ir reikalingoms specialioms sistemos išleidžia kiek daugiau nei 500-600 eur, per mėnesį, kas per metus siekia kiek daugiau nei 6 000 eur. Šiuo projektu siekiame, kad Kalėdiniu laikotarpiu 2023 metų LAPKRIČIO – GRUODŽIO – SAUSIO mėnesiais, šeimos dalyvaujančios „12 Plakančių širdžių“ projekte iš visos Lietuvos būtų aprūpintos specialiais enterinio maitinimo mišiniais.

Projekto tikslas, kad Kalėdų šventinė nuotaika ateitų į kiekvieno vaikučio namus. Norima, kad šeimos ir vaikiai jaustųsi oriai ir galėtų susėsti prie gausaus Kalėdų stalo, dalindamiesi maistu, meile ir dovanomis.

„Rūpestinga širdelės“ tikslas, aprūpinti šeimas specialiu enteriniu maitinimu visu Kalėdiniu laikotarpiu, taip palengvinti jų finansinę naštą, susivienijant ir siekiant bendro tikslo – judėti mažais žingsneliais pirmyn sunkiame gijimo kelyje.

Taip pat visi šie vaikučiai greta turi ir sunkias diagnozes, kurias būtų galima sušvelninti lankantis pas specialistus. Tačiau dėl finansinio nepritekliaus, tėveliai vaikučiams to leisti, taip dažnai kaip reikėtų, negali. Finansinės naštos perėmimas nuo tėvelių pečių, atvertų jiems naujas galimybes, leisti vaiką lankytis pas specialistus: kineziterapeutus, ergoterapeutus, logoterapeutus ar kitus.

Jūsų suteikta parama gali išgelbėti vaiko gyvybę!