Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Dienos centras – visiems vaikams

Atgal

Dienos centras – visiems vaikams

Vaikų dienos centro „Vilties spindulėlis“ veikla pagrįsta įtraukios aplinkos kūrimu vaikams. Čia laukiami visi vaikai – nepriklausomai ar jie yra su specialiais poreikiais, ar be jų. Dienos centro veiklos skatina vaikus geriau pažinti vieni kitus, mokytis bendravimo įgūdžių, priimti kitoniškumą, ugdyti socialines, pažintines, komunikacines kompetencijas. Dažnai vaikai su negalia ar turintys raidos sutrikimų, spinduliuoja meile ir noru bendrauti. Tuo tarpu vaikai, patiriantys socialinę atskirtį – stokoja šeimos dėmesio ir supratimo.

Organizacija siekia, kad vaikai gautų ne tik karštą maistą ar pagalbą ruošiant namų darbus, bet ir specialistų, tokių kaip kineziterapeuto, psichologo ir meno terapeuto užsiėmimus, kurie vaikams ypač padeda atsiskleisti. Dienos centre vaikams teikiamos specialistų paslaugos tuo pačiu padeda ir tėvams – sutaupomas laikas, kuris ypač svarbus buvimui kartu šeimoje.

Šiuo metu dienos centre lankosi 15 vaikų, kurių šeimos priklauso vienai ar kitai socialinės rizikos grupei. Neretai įvairių terapeutų lankymas yra ne laiko stokos klausimas, o finansinės galimybės neturėjimas.

Prisidėkime prie dienos centrą lankančiųjų vaikų tobulėjimo!

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis