Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Dienos centras veža

Atgal

Dienos centras veža

Neįgalieji gyvena tarp mūsų. Tai gali būti mūsų šeimos nariai, draugai, kaimynai, kolegos. Nors apie tai nemėgstama susimąstyti, tačiau kiekvienas žmogus bet kada gali tapti neįgalus. Dalyvavimas visuomeninėje veikloje, renginiuose vieniems yra tik laisvalaikio leidimo būdas, o kitiems – visas gyvenimas. Bendravimas, judėjimas, buvimas kartu – visa tai svarbu kiekvienam iš mūsų, tačiau, deja, – ne visada paprastas žmogui su negalia.

Apie projektą: Žmonių su negalia transporto paslaugų problemos Lietuvoje nėra populiarios ir jos nesulaukia visuomenės susidomėjimo, tačiau patiems neįgaliesiems ir jų aplinkos žmonėms tai labai svarbu. Centras turi mikroautobusiuką, bet jis senas (1995 m.) ir nuolat genda. Dėl šios priežasties neįgaliesiems šiemet teko atsisakyti savo pamėgto žygio baidarėmis, buvo apribotas jų dalyvavimas neįgaliųjų, judančių rankomis varomais vežimėliais, maratone bei kitose veiklose. Žmonių su negalia, norinčių už simbolinę kainą pasinaudoti dienos centro teikiama transporto paslauga, netrūksta, tačiau dėl minėtos priežastiems jie dažnai sulaukia neigiamo atsakymo.

Parama bus skirta: Jūsų parama padės Vilniaus neįgaliųjų dienos centrui įsigyti neįgaliesiems vežioti pritaikytą mikroautobusą. Ši transporto priemonė padės neįgaliesiems nebūti izoliuotiems nuo visuomenės, judėti pirmyn, aktyviai gyventi ir nesijausti apribotiems.