Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Darbo paieškos laboratorija: padėkime bedarbiams

Atgal

Darbo paieškos laboratorija: padėkime bedarbiams

Įsivaizduokite, jog netekote darbo. Imatės ieškoti naujo. Skaitote skelbimus, skambinate į įmones, siunčiate gyvenimo aprašymus, vaikštote į pokalbius, tačiau darbo vis nesiseka susirasti. Pirmą mėnesį tai atrodo normalu, bet darbo negaunate ir antrą, ir trečią, pusmetį. Nedarbo laikotarpis užsitęsia iki metų, dviejų. Baigiasi turėtos santaupos ir esate priverstas prašyti paramos. Nejučia sumažėja kontaktų ratas, kad nereikėtų atsakinėti į klausimą, kuo užsiimate. Nusiviliate kitais, o labiausiai savimi. Nebetikite, kad galite būti naudingas. Įprantate prie ribotų finansinių galimybių, riboto socialinio rato. Galiausiai prarandate viltį, kad kažkas gyvenime gali pasikeisti ir susitaikote su esama padėtimi.

Darbo praradimas yra vienas labiausiai stresą sukeliančių gyvenimo įvykių. Sunkiu gyvenimo laikotarpiu labai svarbu, kad žmogus gautų palaikymą, nenuleistų rankų ir eitų į priekį.

Mūsų klientai – tai skurdą patiriantys, psichologiškai palūžę žmonės, praradę viltį, jog jų gyvenime gali kas nors keistis. Daug kas juos nurašo kaip „nemotyvuotus“, „beviltiškus“, „veltėdžius“, „išlaikytinius“, „tinginius“...

Tačiau mes tikime, kad jie nėra tokie. Ir ne tik tikime, bet įrodome savo darbais. Padedame nuo darbo rinkos atitrūkusiems žmonės atsitiesti, įkvepiame pasitikėjimo savimi, motyvuojame, ugdome jų gebėjimus, reikalingus įsitvirtinti darbo vietose. Net trys iš keturių mūsų paslaugas gavusių bedarbių susiranda darbą.

Projekto metu lavinsime bedarbių įgūdžius, įgalinsime aktyviai veikti, motyvuosime keisti susidariusią situaciją, tarpininkausime ieškant darbo, padėsime išsilaikyti darbo vietose. Gavę paslaugas bedarbiai sugebės įveikti įsidarbinimo kliūtis ir sugrįžti į darbo rinką.

„Noriu Jums padėkoti. Už daug ką. Visų pirma už parodytą rūpestingumą. Visų antra- už skambučius rytais ir kvietimus ateiti. Visų trečia- už tikėjimą, kad galiu pasikeisti ir būti kitoks- geresnis, darbštesnis, pareigingesnis... Ta kryptimi ir ėmiau eiti... Tikiu, kad tikrai integruosiuosi į darbo rinką. Jūs mane tam paskatinote ir šį tikslą pasieksiu“, - Justinas, 31 m.

Padėkite mums keisti žmonių gyvenimus!