Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Būkime su vaikais ir dėl vaikų 2013

Atgal

Būkime su vaikais ir dėl vaikų 2013


Pavasario, rudens ar žiemos atostogų metu dėl prasto oro nepasiturinčių šeimų vaikams tenka sėdėti namuose, nes tėvai ar globėjai dėl pinigų ar dėmesio stokos negali pasirūpinti visaverčiu laisvalaikiu. Tik organizacijos „Vaikai – visuomenės dalis“ stovyklose tokie vaikai gali išties pasimėgauti atostogomis, įgyti naudingų įgūdžių, geriau pažinti save.
Apie projektą. Portalo aukok.lt aukotojus kviečiame paremti nepaprastą socialinės integracijos stovyklą „Pažink save“. Su jūsų pagalba tikimės per artimiausias moksleivių atostogas suorganizuoti 13 dienų stovyklą 95 vaikams iš nepasiturinčių ir rizikos grupės šeimų. Stovykloje savanoriškai dirbs 7-9 profesionalai, turintys didžiulę pedagoginio, metodinio ir psichologinio darbo patirtį. Sodyboje vyksiančioje stovykloje vaikai pažins regiono kultūrinį etninį paveldą, išbandys skirtingas sporto šakas ir meno technikas, dalyvaus ekskursijose, žygiuose, žaidimuose ir konkursuose, dalyvaus sveikos ir švarios gyvensenos pamokėlėse, galės geriau pažinti save bei bendraamžius.

Parama bus skiriama daliai vaikų apgyvendinimo, maitinimo, atvežimo išlaidų padengti, taip pat daliai kanceliarinių prekių ir užimtumo priemonių įsigyti. Organizacijos vaikų dienos centrų vaikai, kurie šiais metais mokosi geriau nei pernai, į stovyklą nemokamai. Likusią projekto dalį finansuos LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei vaikų tėveliai.

Jūsų finansinės paramos ir mūsų savanoriško darbo laukia vaikai.