Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Ieškantiems paramos

Bėkime kartu už Siera Leonės vaikus

Atgal

Bėkime kartu už Siera Leonės vaikus

2012 m. birželio mėnesį šeši bėgikai iš Lietuvos nukeliavo į Vakarų Afrikos pakrantėje esančią Siera Leonę dalyvauti pirmame šios valstybės istorijoje maratone. Visi komandos nariai nubėgo 42 195m. distanciją, kurią jiems teko įveikti bėgimui nelabai tinkančiomis sąlygomis - 35 laipsnių karštyje ir 85% drėgmėje.

Lietuviška komanda “Running for change” atliko tai turėdama vienintelį tikslą - surinkti pinigus Didžiojoje Britanijoje registruotam labdaros fondui Street Child, kurio veikla Siera Leonėje yra susijusi su dviem svarbiais projektais: 1) vaikų, gyvenančių gatvėse, grąžinimas atgal į jų šeimas bei galimybės lankyti mokyklą suteikimą ir 2) mokyklų statyba pačiuose tolimiausiuose ir vargingiausiuose šalies rajonuose.

Running For Change iškėlė sau tikslą surinkti pakankamai pinigų mokyklos statybai, Mokyklos, kurios pavadinimas bus “Made in Lithuania”. Nuo to laiko, kai bėgikai sugrįžo iš Afrikos, komanda ir toliau stengiasi aktyviai pritraukti visuomenės dėmesį į savo projektą bei deda nemažas pastangas, kad piniginės lėšos ir toliau būtų renkamos šiam kilniam tikslui. Du komandos nariai š.m. gegužės mėnesį sugrįžta į Siera Leonę dar kartą sudalyvauti bėgime, bei aplankyti bendruomenę, kurios vaikams komanda renka pinigus mokyklos statybai.

2013 kovo mėn. pradžiai komanda jau yra surinkusi pakankamai pinigų laikinos mokyklos Kator kaime, kurią lankys 100 vaikų bei dirbs 4 mokytojai, konstrukcijos statybai bei pilnam jos išlaikymui artimiausius trejus metus. Kator kaimas yra atokiame Tambakhos rajone, šiaurinėje Siera Leonės dalyje, kur žmonės iš tiesų gyvena labai vargingai.

Šiuo metu mūsų svajonė yra surinkti pakankamai pinigų, kad vietoj laikinos (medinės) mokyklos pastato būtų galima pastatyti,plytinę, ilgalaikę mokyklos konstrukciją, kuriai nereikėtų bijoti tokių gamtos išdaigų kaip vėtros. Kadangi jau lapkričio mėnesį turi prasidėti mokyklos statybos darbai, mums reikia kaip įmanoma greičiau per aukok.lt puslapį surinkti 30,000 litų sumą.

Jeigu norėtumėte prisidėti prie šio projekto, žinokite, kad Jūsų parama yra tikrai reikšminga ir ji pakeis bei turės reikšmingos įtakos Kator vaikų gyvenime.

100% visų surinktų pinigų bus pervesti tiesiogiai į labdaros fondo SCoSL sąskaitą. Nė vienas surinktas litas nebus panaudotas komandos kelionei į Siera Leonę finansuoti ar kitoms projekto išlaidoms padengti.


Daugiau informacijos surasite apsilankę: www.runningforchange.lt