Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

„Baimės laboratorija“ 2018

Atgal

„Baimės laboratorija“ 2018

Laikas tai pripažinti: gyvename pašėlusiame, skubančiame ir naujausių technologijų pilname pasaulyje. Dažnai nerandame laiko artimiesiems ir draugams. Daugelis net neperskaitys šito aprašymo iki galo, nes nuolatos skuba...

Šeimose dėl tėvų darbų krūvio ne visada atsiranda laiko ramiai pasikalbėti su vaikais jiems aktualiomis temomis – tapatumo, egzistencijos, gyvenimo tikslo, meilės, draugystės ir kt. Mokyklos daug dirba skirdamos dėmesį tiek žinių kokybei gerinti, tiek vaiko asmenybei ugdyti, tačiau jausmų pasaulis dažniausiai lieka pačių jaunuolių rūpestis. To padariniai - patyčios, vienatvė, įvairių fobijų ir baimių formos, depresijos, priklausomybės ir net savižudybės.

„Baimės laboratorija“ - tai grupiniai užsiėmimai vaikams ir paaugliams, skirti socialiniams ir emociniams įgūdžiams lavinti. Projektas unikalus tuo, kad užsiėmimus veda trys skirtingi specialistai: psichologė psichoterapeutė, dailininkė ir teatro pedagogė, todėl dalyviai gauna kompleksišką bei įvairiapusę paslaugą. Projekto tikslas - išmokyti neskubant kalbėti apie sunkumus, juos įvardyti ir pasirinkti priimtiną problemos sprendimo būdą.

Iki šiol pravedėme 95 „Baimės laboratorijos“ užsiėmimus, kuriuose dalyvavo 853 jauni žmonės. Tikimės, kad jei investuosime į jaunimo gerą psichologinę būseną jau dabar, ateityje tai atneš dar daugiau rezultatų.

Vieno vaiko dalyvavimas „Baimės laboratorijos“ užsiėmime kainuoja 15 eurų.