Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

„Baimės laboratorija“

Atgal

„Baimės laboratorija“

„Niekada neleisk baimei užkirsti Tau kelio.“ (Babe Ruth)

Laikas tai pripažinti: gyvename pašėlusiame, skubančiame ir naujausių technologijų pilname pasaulyje. Dažnai nerandame laiko artimiesiems ir draugams. Daugelis net neperskaitys šito aprašymo iki galo, nes nuolatos skuba...

Gaila, tačiau kartais nutinka taip, kad šeimose dėl tėvų darbų krūvio ne visada atsiranda laiko ramiai pasikalbėti su vaikais jiems aktualiomis temomis – tapatumo, egzistencijos, gyvenimo tikslo, meilės, draugystės ir kt. Tuo tarpu mokyklos daug dirba skirdamos dėmesį tiek žinių kokybei gerinti, tiek vaiko asmenybei ugdyti, o jausmų pasaulis dažniausiai lieka pačių jaunuolių rūpestis. To padariniai - patyčios, vienatvė, įvairių fobijų ir baimių formos, depresijos, priklausomybės ir net savižudybės. Todėl į pagalbą tėvams ir mokyklai skuba socialinio projekto „Baimės laboratorija “ komanda.

Baimės laboratorija - tai grupiniai užsiėmimai vaikams ir paaugliams, skirti socialiniams ir emociniams įgūdžiams lavinti. Projektas unikalus tuo, kad užsiėmimus veda trys skirtingi specialistai: psichologė psichoterapeutė, dailininkė ir teatro pedagogė, todėl dalyviai gauna kompleksišką bei įvairiapusę paslaugą. Projekto tikslas - išmokyti neskubant kalbėti apie sunkumus, juos įvardyti ir pasirinkti priimtiną problemos sprendimo būdą.

Ar žinote, kad: vien per 2018 m. įvyko 53 Baimės laboratorijos, jose dalyvavo 393 jaunuoliai!

Surinktos lėšos bus skiriamos Baimės laboratorijos užsiėmimams.