Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą
Paremk mus
Skirk 2%

Partnerystė su verslu

Atgal

Aukok.lt portalo komanda siūlo verslo įmonėms konsultacijas, kaip ir kam aukoti, analizuoja, kuria ir įgyvendina rėmimo strategijas bei kartu su verslais įgyvendina modernius aukojimo sprendimus.

„Swedbank“ bendradarbiaudamas su Aukok.lt komanda vykdo e. taškų akciją, kurios metu „Swedbank“ klientai gali panaudoti savo sukauptus taškus paaukodami Aukok.lt esantiems projektams. Įvykdytos jau 9 akcijos, kurių metu skirtingiems projektams iš viso surinkta daugiau nei 100 tūkst. eurų. „Swedbank“ interneto banko skyrelyje „Erdvė geriems darbams“ pristatomi įvairūs visuomeniniai projektai, kuriems galima paprastai ir saugiai aukoti interneto banke.

Aukojimą kasdiene praktika siekia paversti vienu ypu už asmenines ir komunalines paslaugas atsiskaityti siūlanti įmonė „Viena sąskaita“. Jos internetiniame puslapyje nuo gruodžio mėnesio veikia speciali aukojimo funkcija, kuri mokesčius mokantiems vartotojams leidžia suapvalinti mokėtiną sumą ir skirti ją Aukok.lt projektams. Paaukoti sumokant mokesčius galima visus metus, ne tik per šventes.
Atėjus didžiosioms metų šventėms, DNB banko klientai pirmieji Lietuvoje galėjo išbandyti visiškai naują ir unikalų paramos būdą. Grynindami pinigus bankomate ir pasirinkę mygtuką „Aukok“, šio banko klientai skyrė vieną, tris, penkis eurus arba savo nurodytą sumą. Ši banko darbuotojų sugalvota idėja žymiai sutrumpino pinigų skyrimo įvairioms socialinėms iniciatyvoms kelią.
Šimtas automobilių, papuoštų ryškiais lipdukais, išriedėjo į Vilniaus gatves pasakoti apie tikrus herojus – žmones, kurie nuolat prisideda prie gerų darbų. Tai komunikacijos kampanijos „Aš esu herojus“ savanoriai, pavertę savo automobilius socialinės iniciatyvos dalimi ir taip kvietę visus per šventes nepamiršti dalintis gerumu su aplinkiniais. Kampanijos partneris - masinės komunikacijos media kanalas „Wowtto“ – suteikė galimybę šiems savanoriams išbandyti jokių pastangų nereikalaujantį savanorystės būdą.