Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Paremk mus

Atgal

Aukok.lt

Veikiame jau 15 metų, surinkome daugiau nei 8 mln. €, kurių dėka buvo įgyvendinta 550 projektų. Prisidedame prie didžiausių ir žinomiausių Lietuvos labdaros organizacijų gerų norų padėti tiems, kuriems labiausiai reikia.

Kviečiame prisidėti ir paremti Aukok.lt, kad galėtume toliau sėkmingai vykdyti savo veiklą ir siekti savo misijos – skatinti bendruomeniškumą, padedant visuomeninėms organizacijoms surinkti lėšas jų socialiniams projektams vykdyti.

Aukok.lt – tai 2009 m. startavęs pirmasis ir didžiausias Lietuvoje aukojimo portalas, kuris suteikia galimybę privatiems asmenims ir įmonėms aukoti patogiau. Aukok.lt padeda surinkti lėšas įvairioms organizacijoms, vykdančioms socialinius projektus ir padedančioms pažeidžiamiausioms visuomenės grupėms – vaikams, sergantiesiems, seneliams, neįgaliesiems, šeimoms, skurstantiesiems, gyvūnams, kitiems pagalbos stokojantiems ar krizės ištiktiems žmonėms.

Mūsų pagrindinė vertybė – skaidrumas. Daugiau informacijos apie Aukok.lt veiklą, darbo principus ir ataskaitas galite rasite čia.

Jūsų parama užtikrins tolimesnį Aukok.lt gyvavimą, portalo veikimą ir paslaugų teikimą.

Kiekviena, kad ir mažiausia, Jūsų auka gali mums padėti nuveikti didelius darbus.

Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Internetinė bankininkystė
Daugiau Uždaryti
Internetinė bankininkystė
Paysera
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis