Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą
Paremk mus
Skirk 2%

VšĮ „Vilnius Social Club“

Atgal

Vilnius social club – tai nevyriausybinė organizacija, kuri siekia mažinti socialine atskirtį ir stiprinti žmonių tarpusavio ryšius teikdama profesionalią socialinę – ugdomąją pagalbą vaikams ir jaunimui.

Vilnius social club pagrindinės veiklos:

Futbolo mokykla – tai programa, kurios metu yra sudaromos palankios sąlygos socialinę atskirtį patiriantiems vaikams ir jaunimui lankyti futbolo treniruotes ir taip gerinti savo asmeninius bei socialinius įgūdžius. Tai lyg tarpinė vieta tarp aukšto slenksčio futbolo mokyklų ir socialinio darbo įstaigų. Šiuo metu futbolo mokykloje veikia 4 skirtingos grupės vaikams, paaugliams ir jaunimui nuo 7 iki 18 metų.

Darbas su jaunimu gatvėje: derinant mobilaus darbo ir darbo su jaunimu gatvėje koncepcijas Vilnius Social Club veikia Vilniaus Naujininkų mikrorajone. Socialinių gatvės darbuotojų komanda reguliariai lankosi jaunų žmonių susibūrimo vietose ir mezga santykius su gatvėje laiką leidžiančiais jaunais žmonėmis. Atsižvelgdami į jaunų žmonių poreikius gatvės darbuotojai teikia ir organizuoja įvairią socialinę pagalbą.

Įgyvendinami projektai
Įgyvendinti projektai
Daugiau Uždaryti
Įgyvendinami projektai
Įgyvendinti projektai