Tapk ambasadoriumi Pateik projektą Verslui AUKO–KIT

VšĮ „Vilniaus socialinis klubas“

Atgal
Vilniaus socialinis klubas (Vilnius social club) veikia nuo 2013 m. Organizacija dirba su sunkumus patiriančiais vaikais ir jaunuoliais, taikydama unikalius socialinio darbo metodus:

Socialinis darbas per futbolą. Vilnius social club futbolo programa yra skirta 6 – 18 metų vaikams ir jaunuoliams. Naudodami futbolą siekiame padėti jiems įgyti bendravimo įgūdžių bei pasitikėjimo savimi, išmokti atpažinti emocijas ir reflektuoti savo elgesį. Mūsų futbolo užsiėmimai vaikams nieko nekainuoja, o dalyvauti juose gali visi, nepriklausomai nuo jų elgesio ar sportinių gebėjimų. 2018-2019 mokslo metais futbolo programoje dalyvavo 80 vaikų.

Socialinis darbas su jaunimu gatvėje. Vilnius social club socialinių darbuotojų komanda dirba su vaikais ir jaunais žmonėmis gatvėje, Naujininkų rajone, Vilniuje. Dirbdami gatvėje siekiame užmegzti tvirtus santykius su gatvėje laiką leidžiančiais jaunais žmonėmis ir teikti jiems visapusišką socialinę bei ugdomąją pagalbą jų pačių aplinkoje. Be kasdienio bendravimo su vaikais ir jaunuoliais gatvėje, mūsų darbuotojai kartu su futbolo treneriais organizuoja mobilius futbolo užsiėmimus, vasaros metu - žygius ir stovyklas.

Paauglių klubas. Programa skirta 11–14 metų amžiaus paaugliams, patiriantiems įvairių asmeninių ar socialinių sunkumų šeimoje, bendraamžių grupėje, mokykloje. Paauglių klubas tai erdvė, kur jaunuoliai gali saugiai išgyventi ankstyvosios paauglystės laikotarpį, gerinti savo asmeninius bei mokymosi įgūdžius, gauti kompleksinę pagalbą sprendžiant įvairius sunkumus.
Vykdomi projektai
Įgyvendinti projektai
Daugiau Uždaryti
Vykdomi projektai
Įgyvendinti projektai
Reikia: 7 000 EUR
Surinkta: 3 784,96 EUR