Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

VšĮ Krizių įveikimo centras

Atgal

VšĮ Krizių įveikimo centras - profesinės savanorystės pagrindu sukurta organizacija, kurioje teikiamos profesionalios psichologinio konsultavimo paslaugos. Patyrę psichologijos ir psichoterapijos specialistai atiduoda savo laiką ir jėgas tiems, kurie patenka į sudėtingas gyvenimo situacijas ir nebeturi jėgų laukti planinės pagalbos ar negali už ją sumokėti.


Mes teikiame pirminę nemokamą, konfidencialią pagalbą nedarbo valandomis skype programos pagalba ir gyvai. Išankstinė registracija nereikalinga, nėra amžiaus ar kitų apribojimų. Tęstinė krizinė pagalba (iki 8 konsultacijų) yra teikiama už socialinę kainą - 10 eur.


Kasdien kovojame su didžiausių socialinių problemų padariniais: savižudybės, smurtas, skurdas, priklausomybės, sunkios sveikatos problemos.


Taip pat aktyviai ir efektyviai dirba mobili Krizių įveikimo komanda. Tai paslauga įmonėms ir organizacijoms, patiriančioms netikėtas krizines situacijas. Komandos tikslas yra užkirsti kelią krizinių reakcijų užsitęsimui, sumažinti emocinę įtampą ir padėti žmonėms greičiau sugrįžti į įprastą gyvenimo ritmą, prisitaikyti prie netekties arba pakitusios situacijos.


Per pastaruosius metus Krizių įveikimo centre savanoriaujantys psichologai ir psichoterapeutai pagalbą suteikė:

• 407-iems pirmą kartą besikreipiantiems klientams (96-iems jų – skype ir telefonu);

• 181 klientas tęsė konsultacijas pas KĮC specialistus. Per 2017 m. iš viso suteikta 2811 tęstinių konsultacijų.

Vykdomi projektai
Įgyvendinami projektai
Įgyvendinti projektai
Daugiau Uždaryti
Vykdomi projektai
Įgyvendinami projektai
Įgyvendinti projektai
Reikia: 14 500 EUR
Surinkta: 6 907,69 EUR