Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą
Skirk 1,2%
Verslui

VšĮ „Krizinio nėštumo centras“

Atgal
Viešoji įstaiga „Krizinio nėštumo centras“ įkurta padėti moterims, kurios išgyvena neplanuoto nėštumo krizę ir su ja susijusius sunkumus. Organizacija siekia vykdyti abortų prevenciją Lietuvoje ir rūpintis moterų psichine sveikata krizinio nėštumo metu bei pagimdžius, taip pat teikia pagalbą poabortinės traumos atvejais.

Mums rūpi ir naujo žmogaus gyvybė, ir moters gerovė. Teikiame nemokamas specialistų konsultacijas, padedančias moterims priimti atsakingą ir informuotą sprendimą. Siūlome ir tęstinę kompleksinę pagalbą besilaukiančioms moterims, kurios dėl nelaukto nėštumo atsiduria sunkioje socialinėje, finansinėje ar psichologinėje padėtyje, padedame šioms motinoms ir pirmaisiais kūdikio auginimo metais. Vedame seminarus ir paskaitas jaunimui bei suaugusiems apie žmogaus gyvybės vystymąsi, jos vertę, aborto poveikį psichinei sveikatai, apie savęs pažinimą ir saugų bei atsakingą lytinį gyvenimą. Jose jau dalyvavo virš 8000 vyresnių klasių moksleivių visoje Lietuvoje.

Per 5-erius organizacijos darbo metus gimė daugiau nei 200 kūdikių moterims, kurioms laiku buvo suteikta reikalinga pagalba. Konsultacinę, socialinę, psichologinę, materialinę, finansinę ir medicininę pagalbą gavo apie 1200 moterų, o taip pat vyrų bei porų, iš viso apie 6500 nemokamų konsultacijų.

Daugiau informacijos rasite čia: www.neplanuotasnestumas.lt
Vykdomi projektai
Įgyvendinti projektai
Daugiau Uždaryti
Vykdomi projektai
Įgyvendinti projektai