Tapk ambasadoriumi Pateik projektą AUKO–KIT

VšĮ „Krizinio nėštumo centras“

Atgal
Krizinio nėštumo centras yra nevyriausybinė organizacija, įkurta padėti moterims, išgyvenančioms neplanuotą, krizinį nėštumą, vaikelio netektį dėl persileidimo, priešlaikinio gimdymo, taip pat padėti moterims sunkiai išgyvenančioms nėštumo nutraukimą ar pogimdyvinę depresiją.

Mums rūpi ir naujo žmogaus gyvybė, ir moters gerovė. Teikiame nemokamas specialistų (psichologo, socialinio darbuotojo, genetiko, teisininko, ginekologo, dulos/žindymo specialistės) konsultacijas, padedančias moterims priimti atsakingą ir informuotą sprendimą. Siūlome ir tęstinę kompleksinę pagalbą (emocinę bei materialinę) besilaukiančioms moterims, kurios dėl nelaukto nėštumo atsiduria sunkioje socialinėje, finansinėje ar psichologinėje padėtyje, padedame šioms motinoms ir pirmaisiais 2 kūdikio auginimo metais. Vedame seminarus ir paskaitas jaunimui apie žmogaus gyvybės vystymąsi, jos vertę, aborto poveikį psichinei sveikatai, apie savęs pažinimą ir saugų bei atsakingą lytinį gyvenimą. Jose jau dalyvavo virš 13 000 vyresnių klasių moksleivių visoje Lietuvoje.

Per 7-erius organizacijos darbo metus gimė daugiau nei 300 kūdikių moterims, kurioms laiku buvo suteikta reikalinga pagalba. Konsultacinę, socialinę, psichologinę, materialinę, finansinę ir medicininę pagalbą gavo apie 1700 moterų, o taip pat vyrų bei porų, iš viso apie 9200 nemokamų konsultacijų.

Daugiau informacijos rasite čia: www.neplanuotasnestumas.lt
Vykdomi projektai
Įgyvendinti projektai
Daugiau Uždaryti
Vykdomi projektai
Įgyvendinti projektai