Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

VŠĮ Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras

Atgal
ŽISPB yra nevyriausybinė ne pelno siekianti organizacija, įsteigta 2010 m. Pagrindinis organizacijos tikslas yra sukurti, priimti ir įgyvendinti įvairias novatoriškas socialines iniciatyvas socialinio darbo ir neformaliojo švietimo srityje, teikiant paslaugas socialiai remtiniems ir socialiai atskirtiems asmenims, grupėms.

Žmogiškųjų išteklių stebėsenos ir plėtros biuras. Taip, mes stebime ir plėtojame. Jei nematai, kur esi ir, kas aplink, sudėtinga plėtoti prasmingai, ar ne?

– Esame patikimas partneris, teikiant socialines paslaugas visuomenei, bei ugdant darbuotojus ir vykdant projektinę veiklą.
– Įsikūrėme dar 2010m. Šiuo metu organizacijoje dirba 23 specialistai. Paslaugas teikiame visoje Šiaulių apskrityje, mokymus – visai Lietuvai, o projektai – su partneriais iš įvairių šalių.
– Nuolat stebime pokyčius aplink ir greitai atsakome į visuomenės poreikius, kurdami įrankius, padedančius spręsti socialines problemas.
– Naudojame naujas technologijas ir inovacijas, kurios leidžia efektyviau ir veiksmingiau teikti paslaugas.
– Teikdami paslaugas, rūpinamės socialiniu ir aplinkos tvarumu bendruomenėje.
– Mūsų vidinė kultūra ir vertybės, atspindinti mūsų pagrindinį tikslą – gerinti socialinę gerovę ir bendruomenių gyvenimo sąlygas.
Vykdomi projektai
Reikia: 5 000 EUR
Surinkta: 335,57 EUR