Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Onkologija.lt

Atgal
Prieš 11 metų įkurta asociacija Onkologija.lt siekia viešinti onkologinių ligų problematiką ir užtikrinti sergančių pacientų teises į gydymą – kad būtini vaistai būtų pasiekiami visiems ir visomis onkologinėmis ligomis sergantiems pacientams Lietuvoje. Asociacija reguliariai organizuoja įvairius renginius, diskusijas, inicijuoja viešinimo kampanijas.

Viena pagrindinių asociacijos veiklų – naudingų leidinių sergantiems onkologinėmis ligomis ir jų artimiesiems leidyba. Nuo 2021 metų pavasario 2 kartus per metus yra leidžiamas žurnalas „Rožinis gyvenimas“, kuris skirtas krūties vėžiu sergančioms moterims ir jų artimiesiems, tačiau dalis turinio yra universalus ir tinka įvairiomis onkologinėmis ligomis sergantiesiems.

Leidinys yra nemokamas. Jis platinamas pagrindiniuose Lietuvos onkologijos centruose Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Klaipėdoje. Taip pat, per onkologinėmis ligomis sergančiųjų asociacijas POLA, Eivena ir t.t. Leidinį galima gauti užsakant paštu, archyviniai numeriai ir aktualiausi straipsniai talpinami interneto
puslapyje www.rozinisgyvenimas.lt, nuorodos publikuojamos „Facebook“ paskyroje.

Žurnalas paprastai leidžiamas 3000–5000 egz. tiražu.
Vykdomi projektai
Reikia: 5 000 EUR
Surinkta: 5,62 EUR