Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Klubas „Diabeto IQ“

Atgal
Klubas „Diabeto IQ“ – tai organizacija, vienijanti beveik 400 pirmo tipo cukriniu diabetu sergančių vaikų, jaunuolių ir suaugusiųjų. Veikloje dalyvauja ir sergančių asmenų šeimos nariai, artimieji.
Misija – 1 tipo cukriniu diabetu sergantiems, ypač naujais diagnozuotiems, padėti įveikti su liga susijusius iššūkius.
Tikslai: vienyti ir stiprinti 1 tipo cukriniu diabetu sergančiųjų bendruomenę, skatinti jos aktyvumą; atstovauti ir ginti neįgaliųjų teises ir interesus; teikti informaciją ir pagalbą, susijusią su neįgaliųjų teisėmis ir 1 tipo cukrinio diabeto gydymu; padėti sergantiems vaikams ir suaugusiems integruotis visuomenėje; skatinti naudotis naujausiomis cukrinio diabeto valdymo priemonėmis, šviesti visuomenę apie ligos atpažinimo požymius, ligos valdymo priemones, kad 1 tipo diabetu sergantys žmonės nebūtų diskriminuojami ir lengvai integruotųsi savo aplinkoje.
Pagrindinė veikla: socialiniai projektai, žurnalo „Diabeto IQ“ leidyba, pagalba naujai susirgusiems, advokacija ugdymo įstaigose, NDNT padaliniuose, parama diabeto valdymo priemonėmis, mokymai ir konsultacijos diabeto valdymo klausimais, paskaitų, įvairių renginių, parodų, stovyklų organizavimas.
Įgyvendinami projektai
Įgyvendinti projektai
Daugiau Uždaryti
Įgyvendinami projektai
Įgyvendinti projektai