Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Naujienos

Atgal

Kiekvienas aukoja skirtingai

Straipsniai 2016-09-05

Pernai viena įmonė, per daiktų labdaros projektą atradusi vienišo tėčio istoriją, jam su neįgalia dukra pastatė naują namą. Per vasarą kampanijai „Už saugią Lietuvą“ sutelkus piliečius ir įmones buvo surinkta daugiau nei 12 tūkst. eurų, už kuriuos vasaros stovyklomis ir turiningomis ekskursijomis džiaugėsi keli šimtai vaikų. Kita iniciatyva per socialinius tinklus rado geradarius, kurie sudėjo bedarbei moteriai naujus dantis, o ji po to rado darbą ir jame dabar gali šypsotis. 

Nepaisant šių įkvepiančių pavyzdžių, Lietuva 2015-ais metais pasauliniame aukojimo indekse užėmė  142 vietą iš 145 tyrime dalyvavusių valstybių. Šiandien, rugsėjo 5-ąją minima Pasaulinė labdaros diena, kuri primena paklausti – ar pakankamai padedame šalia esantiems skurstantiesiems? Ar galime save laikyti atsakinga ir aukojančia tauta?

 „Nevyriausybinės organizacijos, aktyviai dirbančios su labdara, bene visada turi didelį krūvį, tačiau jos inicijuoja naujus labdaros renginius, ieško šiuolaikiškų, patogesnių būdų, kaip paskatinti dar daugiau žmonių paaukoti. Tai rodo, kad yra reikalingas aktyvesnis piliečių įsitraukimas“, – dalijasi patirtimi VšĮ „Geros valios projektai“ direktorė Inga Langaitė, kuri su bendraminčiais prieš 7-erius metus įkūrė pirmąjį aukojimo portalą Lietuvoje Aukok.lt.

Anot I.Langaitės, skatinant visuomenę padėti, labai svarbu priminti, pakviesti ir pasiūlyti tam asmeniui tinkamiausią būdą. Vieni jau turi įprotį kiekvieną sezoną atrinkti ir paaukoti nebereikalingus drabužius, kiti per kiekvieną telemaratoną nusiunčia bent vieną trumpąją žinutę, treti parduotuvėje pagauti „Maisto banko“ savanorių dosniai nuperka įvairių produktų. „Visi turime pasirinkimą, kaip aukoti, kokiu būdu padėti kitam, todėl svarbiausia šiuo pasirinkimu pasinaudoti,“ – teigia Inga Langaitė.

Anskčiau minėti labdaros atvejai – vos keli iš tūkstančių Aukok tinklo, suteikiančio galimybę kiekvienam aukoti jam patogiu būdu, gerųjų pavyzdžių. Tinklas atveria daugiau galimybių daryti gerus darbus ir rinktis, kam ir kaip norima padėti: aukoti pinigus (aukok.lt), dovanoti daiktus (aukokdaiktus.lt) ar skirti savo laiką (aukoklaiką.lt).

Mes atsinaujinome!

Naujienos 2016-08-31

Šiandien startuojame su atnaujintu ir mūsų vartotojams patogesniu dizainu. Tai ne tik patrauklesnis portalas, bet ir naujos funkcijos. Kviečiame išbandyti ir pasidalinti savo nuomone su mumis!

Aukok.lt - Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime

Naujienos 2016-07-11

Liepos 8-10 d. dalyvavome Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime 2016. Kvietėme susitikimo svečius dalyvauti herojų dirbtuvėse, daryti gerus darbus, dovanojome savo džemperius ir dalijomės savo veikla bei kasdienybe su Pasaulio lietuviais. Dėkojame visiems skyrusiems savo laiką ir prisidėjusiems prie mūsų veiklos

Nuo šiol - ir vaikiški džemperiai dovanų!

Naujienos 2016-06-01

Tarptautinę vaikų gynimo dieną pasitinkame nuotaikingai! Nuo šiol geradariams, prisidėjusiems prie Aukok.lt palaikymo, dovanosime ir vaikiškus džemperius! :) ‪#‎AsEsuHerojus ‪#‎AsEsuGerasVaikas

Instrukciją, kaip gauti pasirinktą unikalų džemperį dovanų, skaitykite čia.

Startuoja nacionalinė Kampanija „Už saugią Lietuvą“

Naujienos 2016-04-18

Šiandien startavo Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota ilgalaikė nacionalinė Kampanija „Už saugią Lietuvą“. Labai džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami prisidėti prie šios puikios iniciatyvos.

Kviečiame su visa Lietuva dalintis savo idėjomis, atliktais darbais, kurie galėtų tapti įkvepiančiais pavyzdžiais ir kitiems žmonėms, bendruomenėms bei organizacijoms prisijungti prie jau veikiančių iniciatyvų. Plačiau.

Gimtadienis!

Naujienos 2016-04-15

Šiandien VšĮ „Geros valios projektai" švenčia 8-erių metų gimtadienį!

NVO lėšų pritraukimo projekto finišas!

Naujienos 2016-04-01

Šiandien įvyko paskutinis NVO lėšų pritraukimo projekto renginys - organizacijų atstovus mokėme efektyviai valdyti organizaciją! Šis renginys - tai beveik metus vykusio projekto, kurio tikslas didinti Lietuvos NVO gebėjimus pritraukti ir diversifikuoti finansavimo šaltinius įgyvendinant finansavimo pritraukimo strategijas, dalis.

VšĮ Geros valios projektai vykdomą projektą „NVO finansavimo šaltinių įvairinimas sektoriaus tvarumui užtikrinti", Nr. EEE-NVO-PDP1-PP-01-S01, remia 2009-2014 m. EEE finansinio mechanizmo NVO Programa Lietuvoje.

Tūkstančius litų Šiaulių banko klientai pernai aukojo geriems darbams

Straipsniai 2015-01-23

Šiaulių banko skyriuose, bendradarbiaujant su VšĮ „Geros valios projektai“ įrengus aukojimo dėžutes, per pusmetį banke klientai paaukojo 1270 eurų (4388 litų). Surinktos lėšos bus skirtos VšĮ „Geros valios projektai“ globojamoms socialinėms iniciatyvoms.

Šiaulių banko ir VšĮ „Geros valios projektai“ bendradarbiavimas užsimezgė 2013 m. lapkritį, kai banko klientams per internetinės bankininkystės sistemą „SB linija“ buvo sudaryta galimybė vos per keletą sekundžių portale „Aukok.lt“ paaukoti norimą pinigų sumą pasirinktam vienam ar keliems projektams. Tęsiant bendradarbiavimą, 2014 m. liepos mėnesį 66 Šiaulių banko skyriuose, veikiančiuose visoje Lietuvoje, buvo įrengtos aukojimo dėžutės.