Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Už gyvenimo tikslą kiekvienam Lietuvos vaikui!

Atgal

Už gyvenimo tikslą kiekvienam Lietuvos vaikui!

Susipažinkime – esu vardu Darius. Nuo pat mažų dienų savo laisvalaikį leidžiu aktyviai. Dar būdamas vaikas pradėjau užsiiminėti orientavimosi sportu. Ilgainiui ėmiau dalyvauti tarptautinėse varžybose, vykau į Kaukazo, Karpatų ir kitus kalnus. Šis sportas ir jo suteiktos galimybės man atvėrė pasaulį. Keliaudamas supratau, kiek daug iš tikrųjų yra ką pamatyti ir nuveikti. 

Tada prasidėjo didieji mano gyvenimo nuotykiai. Verslo reikalais nuvykęs į Tanzaniją be pasiruošimo įkopiau į Kilimandžarą. Po kurio laiko jau pagal specialiai parengtą programą ruošiausi kopti į Everestą. 2018 m. įkopęs į Vinsono masyvą Antarktidoje, tapau vienu iš žmonių, pasiekusių visų žemynų aukščiausias viršukalnes. Taip pat penkerius metus buvau Dakaro ralio komandos navigatorius, kartu su komandos draugu Antanu Juknevičiumi įveikėme daugybę sunkiausių pasaulio maratoninių lenktynių iššūkių ir pagerinome ne vieną Baltijos šalių rekordą. 

Šiemet leidžiuosi į dar vieną iš savo gyvenimo tikslų. Išvykstu į Antarktidą, kur dalyvausiu ekspedicijoje į Pietų ašigalį. 34 dienas keliausiu 600 km maršrutu. Teks kopti ir į 3200 metrų ledyną, ir keliauti Poliarine plynaukšte aklinoje migloje. Ekspedicija nebus lengva, tačiau ji man ypatinga ir dėl kitų priežasčių. Į Antarktidą vykstu su paprasta, bet labai svarbia žinute – už gyvenimo tikslą kiekvienam Lietuvos vaikui, o pasiekęs Pietų ašigalį, ten iškelsiu organizacijos „Gelbėkit vaikus” vėliavą.

Esu laimingas, nes šalia visada turėjau tų, kurie skatino turėti svajonių ir jas paversti konkrečiais tikslais. Todėl noriu daryti tą patį – noriu įkvėpti vaikus svajoti taip toli, kad svajonės siektų net ir pačią Antarktidą. Bet svarbiausia – suteikti galimybes ir visokeriopą pagalbą svajonių ir tikslų siekti.

Mano akimis, norint, kad vaikai ne tik turėtų svajonių ir tikslų, bet ir jų siektų, labai svarbu suteikti jiems kokybišką ugdymą, didinti vaikų užimtumą ir parodyti, koks didelis ir įvairialypis yra pasaulis. Veiklos, kuriomis užsiėmiau vaikystėje ir paauglystėje, atvėrė man daug galimybių, tad tikiu, kad ugdydami, lavindami ir užimdami vaikus galime juos įkvėpti ir suteikti tinkamus įrankius siekiant savo tikslų. 

Todėl kviečiu visus ir visas prisidėti prie šios iniciatyvos ir bendromis jėgomis kurti vaikų šviesesnę kasdienybę bei ateitį, prisidedant prie jų visapusio edukavimo. Kiekvieno iš mūsų palaikymas ir finansinė pagalba, net simbolinė, yra didžiulės vertės. 

Ačiū už jūsų indėlį!