Tapk ambasadoriumi Pateik projektą Verslui

Indrė kviečia padėti išpildyti sergančių vaikų svajones!

Aukojama projektui: Už pergalę gyventi
Atgal

Indrė kviečia padėti išpildyti sergančių vaikų svajones!

Vaikai visada tiki, kad jų norai ir svajonės - įmanomi. Jau kuris laikas su meile prisidedu prie Rimanto Kaukėno paramos grupės iniciatyvos. Jos tikslas – padėti sergantiems vaikams ir jų šeimoms. Fondas suteikia reikalingus nekompensuojamus medikamentus, įrangą, padeda šeimoms išvykti į užsienį operacijoms ir gydymui. Ne mažiau svarbi iniciatyvos misija – dovanoti vaikams šypsenas ir džaugsmą, ir pildyti slapčiausias vaikų svajones.

Kasmet stengiuos darbu, pinigais ar dėmesiu prisidėti bent prie kelių socialinių akcijų. Susilaukus pirmagimės, labai aiškiai pajutau, kad noriu padėti vaikams ir jų mamoms. Nuoširdžiai su jomis bendrauju, susipažįstu su jų kasdienybe, seku jų istorijas ir net pradedu jomis gyventi. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę pažinti Rimantą Kaukėną ir tapti jo nuostabaus labdaros projekto dalimi. „Už pergalę gyventi" - svarbiausios varžybos. Šiandien kviečiu čia varžytis visus.

Palaikykite R. Kaukėno paramos grupės iniciatyvą ir prisidėkite prie fondo globojamų vaikų svajonių išsipildymo! O aš pažadu surengti jiems ekskursiją televizijoje – įspūdžių kupiną dieną filmavimų užkulisiuose.

Mūsų visų gerumas bus nuoširdi dovana. Tegul „Už pergalę gyventi" varžybose nebūna jokių pralaimėtojų!