Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Pakeltas ragelis gali dovanoti gyvenimą

Atgal

Pakeltas ragelis gali dovanoti gyvenimą

Sielos skausmui nebūna išeiginių, jam negalioja sezonai, laikas, jis neatsiklausia, ar esam šiandien pasiruošę jį sutikti ir įveikti. Jam nesvarbu, ar šiandien Kalėdos, metas, kai, atrodo, viskas aplink primena, kad turėtume džiaugtis, leisti laiką su artimaisiais ir dėkoti likimui už jo dovanas. Deja, ne visiems šventinės girliandos spinduliuoja šilumą, ne visi turi laukiančius namus ar artimą petį, prie kurio galėtų prisiglausti ir pasidalinti slegiančiais rūpesčiais.

Kai pasaulis aplink skanduoja šventinį džiaugsmą, o širdyje — praraja, tau skauda, bet šalia nėra nė vieno žmogaus, kuriam apie tai galėtum papasakoti, gyvenimas gali tapti nepakeliamas: šventiniu laikotarpiu ypač padidėja savižudybių skaičius. Kartais vien todėl, kad šalia tiesiog nebuvo su kuo pasidalinti tuo smaugiančiu skausmu. O gal tiesiog atrodė egoistiška kalbėti apie savo problemas, kai visas pasaulis švenčia…

Norime, kad nebeliktų gėdos kalbėti apie savo jausmus, nes per mažo skausmo ar per mažų problemų nebūna. Visada, net kai jautiesi ar esi vienas, užmirštas, engiamas, yra galimybė apie tai pasikalbėti. Net per šventes kitame laido gale visuomet laukia atvira širdis, pasiruošusi kartu pakelti tavo skausmą:„Jaunimo linijos“ savanoriai yra pasirengę išklausyti visą parą, dalis vietoj buvimo su savo artimaisiais budės ir per šventes. Todėl labai kviečiame kartu su mumis prisidėti prie jų misijos ir aukoti, kad organizacija galėtų tęsti nenutrūkstamą budėjimą prie telefono ir šventiniu laikotarpiu.

Kai tylėjimo kaina — gyvybė, mes privalome nenustoti kalbėtis. Dėl savęs, dėl kitų, dėl geresnės mūsų visų ateities. Pakeltas ragelis gali dovanoti gyvenimą.

Jei surinksime 5000 eurų (tai galimybė organizacijai veikti 5 paras), tai Vaidas pasižada basomis nubėgti 1km., o Monika išbus šaltame Vilnelės vandenyje 3min.