Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

Lietuvos vaikai – Ukrainos vaikams. Herojai herojams

Atgal

Lietuvos vaikai – Ukrainos vaikams. Herojai herojams


Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse vaikus ir jų tėvelius kviečiame į paramos ir palaikymo renginį „Lietuvos vaikai – Ukrainos vaikams. Herojai herojams“, kurio metu bus renkamos lėšos nuo
karo veiksmų nukentėjusiems Ukrainos vaikams. Visi surinkti pinigai atiteks Lietuvos Raudonojam kryžiui, teikiančiam humanitarinę pagalbą Ukrainai.

Vaikų ir jų tėvelių lauksime kovo 10 d., 17:30 val. PC Ozas pramogų erdvėje „Adventica“ (-1B aukštas, Ozo g. 18, Vilnius)

Renginyje vaikus pasitiks žaismingų animatorių komanda, kuri jų veidukus papuoš  Lietuvos ir Ukrainos vėliavų spalvų piešinėliais.

Pravėrus renginių salės uždangą, linksmi ir pašėlę herojai – Sesutė Gerutė ir broliukas Nevaliukas vaikus pakvies į interaktyvų spektaklį, kur kartu su jais mažieji herojai ieškos atsakymų ir sprendimų svarbiomis sąžiningumo, sveiko gyvenimo būdo ir aplinkos tausojimo temomis. Vaikai ne tik stebės žaismingas situacijas, bet ir patys aktyviai įsitrauks į spektaklio veiksmą.

Po spektaklio iki pat 20:30 val. vaikai bus kviečiami pažaisti  „Adventica“ pramogų erdvėje (laipynės, karstynės, batutai).

Mažasis drauge,  ateik ir atnešk piešinį/ atviruką/ palaikymo žinutę Ukrainos vaikams, nupiešk ar parašyk tai, ką dabar norėtum Jiems pasakyti. Lauksime Tavęs su palaikymo žinute. 

Įėjimo kaina – jūsų norima auka Ukrainai. Aukoti galite jau dabar, nelaukdami renginio pradžios.