Tapk ambasadoriumi Pateik projektą Verslui

Liucina kviečia palaikyti „Niekieno vaikus“!

Atgal

Liucina kviečia palaikyti „Niekieno vaikus“!

Nebūna tinkamo laiko ligoms. Juolab nebūna tinkamos, geros priežasties vaikams patekti į ligoninę. Kiekvienas toks atvejis - tai stiprus išgyvenimas tiek pačiam vaikui, tiek jo šeimai, tėveliams, kurie eina iš proto ir yra pasiryžę atiduoti širdį, kad tik jų mylimam mažyliui neskaudėtų ir nekankintų kitos negandos.

O ką jau kalbėti apie vaikučius, kurie neturi šeimos, kurie atsiduria ligoninėje ir guli joje… vieni. Kad ir kokie drąsūs jie būtų, kad ir kaip kabintųsi į gyvenimą, tokiomis aplinkybėmis bet kokio amžiaus žmogui norėtųsi bent paprasto, šilto palaikymo ir apkabinimo.

Tai ypatingai svarbu mažiesiems, todėl labai kviečiu prisijungti prie iniciatyvos „Niekieno vaikai”! Mano tikslas – surinkti 2 000 eurų, kad iniciatyvos savanoriai galėtų lankyti kuo daugiau šeimos neturinčių vaikučių ligoninėse, praleisti su jais laiką, pasidalinti savo šiluma bei meile! O aš pažadu, surinkusi šią sumą, sukurti specialų sveikuolišką keksiuką, skirtą vaikams, kuriuo pavaišinsiu savo desertinėje visus atvykusius mažuosius pirmąją šių metų mokslų dieną (rugsėjo 2 d.)!

Prisidėkime, kad nei vienas vaikas ligoninėje neliktų vienišas!