Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą
Skirk 1,2%
Verslui

Mindaugas Kuzminskas kviečia palaikyti sergančius vaikus!

Aukojama projektui: Už pergalę gyventi
Atgal

Mindaugas Kuzminskas kviečia palaikyti sergančius vaikus!

Mes kasdien siekiame mažų ir didelių laimėjimų. Tačiau kai kuriems iš mūsų, net patiems mažiausiems, didžiausias laimėjimas yra viltis gyventi.

„Už pergalę gyventi“ – tai krepšininko R. Kaukėno akcija, padedanti sergantiems vaikams įveikti sunkiausias kovas ir iškovoti pačią svarbiausią pergalę – gyvenimą. Aš, kaip šios akcijos ambasadorius, metu sau iššūkį – suvienyti kuo daugiau geros širdies žmonių, kad visi kartu atliktume kilnų darbą!

Rimanto Kaukėno paramos grupės tikslas – suteikti svarbią pagalbą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų šeimoms. Aprūpinti vaikus reikalinga medicinine įranga, nekompensuojamais medikamentais, įgyvendinti svarbius gydymus ir operacijas Lietuvoje ir užsienyje bei išpildyti slapčiausias vaikų svajones.

Labai noriu, kad sudėtingomis ligomis sergantys vaikai gautų geriausią įmanomą gydymą ir jų didžiausia svajonė – gyventi ilgą ir džiaugsmingą gyvenimą – būtų išpildyta. Tikiu, kad kartu su savo draugų ir sekėjų palaikymu galime reikšmingai prisidėti prie šio tikslo ir padovanoti daug džiaugsmo sergantiems vaikams. Jeigu surinksime 5 000 eur sumą, pažadu Jums labai smagių akimirkų, kai tris dienas tapęs orų pranešėju tiesiogiai pristatinėsiu orų prognozes iš Lietuvos rinktinės treniruočių stovyklos!

Prisidėkime prie sergančių vaikų svajonių išsipildymo!