Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą
Paremk mus
Verslui

Emilija Latėnaitė kviečia palaikyti Gydytojus klounus!

Atgal

Emilija Latėnaitė kviečia palaikyti Gydytojus klounus!

Žmogaus gyvenimas susideda iš skirtingų etapų. Vienais iš jų žmogus labai savarankiškas, nepriklausomas, daug galintis, kitais - jam reikalinga kitų žmonių pagalba, dėmesys ir rūpestis.

Gydytojų klounų vizitai į senelių namus man atrodo labai prasmingi. Svarbu, kad yra kas aplanko, pajuokauja, išklauso prisiminimus, priima baimes ir nerimą, patirtį ir išmintį, su kuo gali būt kaip būnasi, išlaisvinti spontaniškumą ir laukti, kada vėl ateis aplankyti ir praskaidrinti dieną draugai personažai. 

Kelis metus pati dirbau gydytoju klounu, todėl žinau, kad šie gydytojai gydo tas ligas, kurių neįveikia vaistai ir procedūros. Gydytojai klounai stiprina žmogaus savivertę, orumą, padeda išleisti susikaupusias emocijas, palengvina nelengvą išbūti laiką, būna kartu, kai vieniša ir baugu, dūksta kartu kaip geriausi draugai ir visada atneša maža stebuklėlį, kuris padaro dieną kitokia. 

Man svarbu, kad žmogus gyventų pilnavertį gyvenimą tol, kol gyvas, todėl labai kviečiu prisidėti savo auka prie šio kilnaus projekto. Mano tikslas - surinkti šiai iniciatyvai 2 000 eurų, o aš pažadu vienai dienai tapti gydytojų klounų komandos dalimi ir praskaidrinti senelių kasdienybę!

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
Dovanų čekis