Tapk ambasadoriumi Pateik projektą Verslui

Makalius kviečia palaikyti Socialinį taksi!

Atgal

Makalius kviečia palaikyti Socialinį taksi!

Sveiki, draugai! Aš, Rimvydas Širvinskas – Makalius, nusprendžiau šią vasarą mesti sau kilnų iššūkį ir atlikti prasmingą darbą, prie kurio kviečiu prisijungti ir Jus!

Ar įsivaizduotumėte gyvenimą visiškai be jokių kelionių? Jei kaskart norint išeiti iš namų į parduotuvę, ligoninę, parką, susitikimą... jums reikėtų aplinkinių pagalbos? Ne? Aš taip pat! Tačiau Lietuvoje yra daug žmonių su negalia, kurie gyvena kiekvieną dieną priklausydami tik nuo šalia esančiųjų gerumo.

Socialinis taksi - socialinė inovacija, kuri leidžia žmonėms su judėjimo negalia tapti mobilesniais ir savarankiškesniais planuojant savo kasdienes veiklas. Tai ne tik negalią turinčių žmonių vežimas, tačiau ir pagalba išeinant iš namų į automobilį, daiktų nunešimas, įsodinimas ir palyda. Visa, kas reikalinga, kad užtikrintų negalią turinčių žmonių savarankiškumą ir nepriklausomybę nuo kitų.

Žmonių, kurie nori judėti ir keliauti, yra daug, todėl Socialiniam taksi reikia dar vieno techniškai pritaikyto automobilio. Aš tikiu, kad visi kartu galime reikšmingai prisidėti prie šio tikslo. Jeigu surinksime 1000 eur sumą, pažadu vienai dienai tapti Socialinio taksi vairuotoju ir pats pavežėti žmones su negalia į vietas, kurias jie nori nukeliauti! Ir, žinoma, visa tai įamžinti bei pasidalinti su Jumis :)

Suteikime galimybę žmonėms su negalia judėti ir užkeliauti Lietuvą!