Tapk ambasadoriumi Pateik projektą AUKO–KIT

Linui – 40!

Aukojama projektui: Padėkime vaikams pasveikti
Atgal

Linui – 40!


Šiomis dienomis švenčiu gimtadienį. Keletą metų mano norimų dovanų sąrašas nesikeičia. Ne, ne dėl to, kad niekas jų taip ir nepadovanoja. Priešingai – norisi dar.

Ačiū už įspūdingą 39-ojo gimtadienio dovaną – 690 eurų onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams!

„Pasaulinė medicina kiekvieną dieną žengia į priekį – nuolat tobulinami medikamentai bei kitos medicininės priemonės, dėl kurių ligos išgydomos vis greičiau, o šalutinio poveikio rizika sumažinama iki minimumo arba visai panaikinama. Tobulėja tyrimų atlikimo technologijos, padedančios nustatyti tikslesnes ligos priežastis ir taip atsiranda galimybė skirti vis rezultatyvesnį gydymą. Deja, dalis naujausių medikamentų, tyrimų bei medicininių priemonių Lietuvoje yra nekompensuojami. Labdaros ir paramos fondas „Rugutė“ jau 15 metų stengiasi padėti užpildyti šią spragą – nuolat teikia paramą, kad vaikus gydantys onkohematologai turėtų visas galimybes taikyti medikamentus, numatytus naujausiuose gydymo protokoluose. Neabejotina, kad būtent toks gydymas lemia didesnį vaikų išgyvenamumą ir ilgalaikės remisijos pasiekimą.“

Žinoma, be mūsų visų „Rugutė“ viso to nepajėgtų padaryti. Kviečiu mano gimimo dienos proga dovanoti „Rugutei“ dovanas ir kartu Padėkime vaikams pasveikti.

AČIŪ!

P. S. parašykite man žinutę. Aš Jums taip pat turiu dovanų!


Nerealu! Padvigubinau tikslą (jis buvo 40 x 10 eurų), nes jis buvo beveik pasiektas. Ačiū!