Aukok periodiškai Tapk ambasadoriumi PARAMA

Pastatykime Šv. Pranciškaus onkologijos centrą kartu

Atgal

Pastatykime Šv. Pranciškaus onkologijos centrą kartu

Kasmet Lietuvoje onkologine liga suserga 17 000 žmonių. Šiuo metu diagnozė „vėžys‘‘ skamba kaip nuosprendis. Tačiau broliai pranciškonai, remdamiesi Vakarų Europos patirtimi, drąsiai skelbia žinią, kad viduramžiai šios ligos istorijoje baigėsi. Ir trokšta ne tik išsklaidyti prietarus, gaubiančius šios ligos įvairias formas, bet ir tikslingais darbais suburti Lietuvos žmones – padėti mūsų broliams ir sesėms, varginamiems šios sunkios, vis dėlto išgydomos ligos.

Apie projektą. Broliai pranciškonai kviečia visuomenę susitelkti kilniam tikslui – pastatyti Šv. Pranciškaus onkologijos centrą. Projekto tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į dvasines ir psichologines vėžio sukeliamas problemas, kurios apverčia aukštyn kojomis ne tik sergančiųjų, bet ir jų artimųjų bei aplinkinių gyvenimus. 2011 m. spalio mėnesį pradėtas statyti pirmasis centro korpusas – Informacijos ir meno terapijos centras, kuris duris lankytojams turėtų atverti 2012 m. rudenį. Taip pat jau nutiesta gatvė į Šv. Pranciškaus onkologijos centrą, kuri pavadinta Savanorių vardu. 2012 m. bus pradėtas statyti ir II-asis centro korpusas – pastatas su nedideliais nakvynės namais.

Parama bus skiriama Šv. Pranciškaus onkologijos centro statybų spartinimui ir misijos įgyvendinimui.

Šv. Pranciškaus onkologijos centras jau pastatė pirmąją centro dalį. Šiuo metu vykdomas antrasis centro statybos etapas - statoma antroji centro dalis - vykdomas projektas „Šv. Prancičkaus onkologijos centro statyba sukuriant naujas socialines paslaugas vėžiu sergantiems ir jų šeimos nariams“ (Europos struktūrinių fondų 2007-2013 m. Sanglaudos skatinimo veiksmų programa II prioritetas „Viešųjų paslaugų kokybė ir prieinamumas: sveikatos, švietimo ir socialinė infrastruktūra“). Toliau renkama parama bus skirta centro įkūrimo priemonėms įsigyti (patalynei, rankšluosčiams, indams, užuolaidoms) ir kitoms būtinoms priemonėms įsigyti.