Aukok projektui Tapk ambasadoriumi Pateik projektą

PasiDalink

Atgal

PasiDalink

Lietuvoje žemiau skurdo ribos gyvena ne mažiau nei 560 tūkst. šalies gyventojų. Tai reiškia, kad net šeštadalis lietuvių negali sau leisti kas antrą dieną pavalgyti mėsos, žuvies ir kito baltymais turtingo maisto, ko reikalauja pilnaverte vadinama mityba. Prastas racionas, mažos porcijos – nepritekliuje gyvenančių žmonių kasdienybė. Tačiau visi kartu mes galime jiems padėti. Kiekvienas „Maisto banko“ rėmėjo euras pavirsta 15 porcijų maisto nepasiturintiems. Vien 2015 metais labdaros paramos fondas surinko ir išdalijo 6161 toną maisto produktų, kurių vertė sudarė 7,4 mln. eurų.

Šiais metais organizuojamas jau penktasis labdaros telemaratonas „PasiDalink“. Jo tikslas - supažindinti visuomenę su nepasiturinčiųjų kasdienybe, pakviesti aukoti lėšų ir palengvinti stokojančiųjų buitį. Skaudu, kad skurdas engia pačius silpniausius: mūsų šalyje skursta dvi iš trijų daugiavaikių šeimų, 40 procentų vienišų mamų, penktadalis pensininkų negali sau leisti pasilepinti puodeliu kavos su šokoladiniu saldainiu. TV projekto „PasiDalink“ metu rodomos tikros istorijos reprezentuoja šeštadalio žemiau skurdo ribos gyvenančių lietuvių gyvenimus. O dinamiško koncerto metu žymūs šalies žmonės ir pramogų pasaulio žvaigždės kviečia jiems padėti.

„Maisto banko“ tikslas – pasiekti vis daugiau skurstančių žmonių ir užtikrinti jiems stabilų paramos maistu tiekimą.

Ketvirtasis telemaratonas „Pasidalink“ buvo itin sėkmingas – dešimtys tūkstančių geradarių nepasiturinčiųjų maitinimui aukojo trumpuoju numeriu 1343 ir portale Aukok.lt.

„Maisto bankas“ visus geradarius kviečia padėti pamaitinti nepasiturinčiuosius. PasiDalinkime ir kovokime su skurdu kartu!

Internetinė bankininkystė
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis
Daugiau Uždaryti
Mokėjimas kortelėmis
Paypal
SMS
TransferGo
Mokėjimas pavedimu
Dovanų čekis